PDA

View Full Version : پنل SMS

mehdi4467
سه شنبه 23 اسفند 1390, 19:32 عصر
من یک پنل SMS دارم که تونستم با استفاده از وب سرویس پیامک ارسال کنم و مشکلی نیست. حالا می خواهم به این صورت کار کنم که مثلا به شماره سامانه که یک عدد خاصی مثلا 100 ارسال شد سامانه بتونه این عدد 100 رو بفرسته به صفجه PHP مورد نظر من در یک سایت که براساس عدد آمده یکسری عملیات انجام بدم.

با تشکر

MMSHFE
سه شنبه 23 اسفند 1390, 22:45 عصر
دوست عزیز، توی سامانه پیامک شما بخشی وجود داره به نام انتقال پیامک که یکی از بخشهای اون، انتقال به اسکریپت هست. از اونجا میتونید کاری که میخواین رو انجام بدین. مثلاً بگین هر پیامکی که برای فلان شماره اختصاصی شما اومد، به اسکریپت خاصی Forward بشه. توضیحات و نحوه کار هم همونجا ذکر شده. این قابلیت ارتباطی به وب سرویس نداره چون وب سرویس عکس این کار رو انجام میده (اسکریپت بتونه به سامانه وصل بشه نه سامانه برای اسکریپت چیزی رو ارسال کنه).
موفق باشید.

mehdi4467
سه شنبه 23 اسفند 1390, 23:23 عصر
سلام
در قسمت انتقال پیامک ظاهرا تنها می توان پیامک آمده را فقط به شماره دیگری پیامک نمود.
عکس پیوست را ببیتید.

mohsen24000
چهارشنبه 24 اسفند 1390, 01:27 صبح
این کار انتقال پیامک نیست! بلکه شما در پنل تعریف می کنید تمامی رویدادهایی که اتفاق میوفته به یک اسکریپت شما که از قبل مشخص کردید از طریق GET ارسال بشه...
مثلا
www.yourdomain.ir/smscenter/sms.php
بعد اطلاعات مورد نیاز توسط پنل برای آدرس فوق ارسال شده و شما با بررسی اون عملیات موردنظرتون رو انجام می دید.

MMSHFE
چهارشنبه 24 اسفند 1390, 08:45 صبح
شرمنده اشتباهاً گفتم انتقال پیامک. توی قسمت تنظیمات، گزینه ثبت URL رو باید انتخاب کنید. این هم نمونه صفحه مربوطه:
84150
موفق باشید.