PDA

View Full Version : نمايش در listbox , list view

jariyan
چهارشنبه 24 اسفند 1390, 20:21 عصر
با درود
من listbox , listview گذاشتم.
listbox به ديتابيس وصل كرذم البته نه با كد نويسي با اون ليست باكس تكس و ديتاسورسش
حالا مي خوام وقتي رو يكي از item هاي ليست باكس كليك كرذم توضيحات رو نشون بده.در (listview)
كلا آيا listview مناسب است يا خير . يا گزينهاي ديگه انتخاب بشته توضيحات اندازه يك صفحه است.
اگه نمونه هم داريد بزاريد ممنون مي شم
ذيتا بيس شامل نام و توضيح است.

Pouyan2010
چهارشنبه 24 اسفند 1390, 20:27 عصر
سلام دوست عزیز
هم سوال شما مبهم هستش هم اینکه قوانین سایت را برای تاپیک زدن بخونید. طرز بیان شما مناسب کار نیست.

jariyan
چهارشنبه 24 اسفند 1390, 20:40 عصر
دوست عرير
يك ديتابيس داريم شامل دو ركورد نام و توضيح
روش اتصال در c# يكي كد نويسي هست و يك روش اينه كه مثلث كوجك گوشه رو بزني و به صورت دستي وصل كني.
حالا من ليست باكس رو به همين صورت وصل كردم.قسمت نام ديتا بيس رو.
حالا مشكل من اينه كه وقتي مي خواي روي يكي از گرينه هاي ليست باكس كليك كردم.توضيح رو در داخل ليست ويو بده.نه همه توضيخات(منطورم توضيحات ديتابيس است).كدشو مي خوام
و يك مورد ديكه اينه كه چون توضيحات در ديتابيس جملات ريادي هست و فارسي . آيا نمايش دادنش با ليست ويو مناسب هست يا خير.

Pouyan2010
چهارشنبه 24 اسفند 1390, 20:50 عصر
این کار شما از بیس اشتباست و ایراد داره.
برای بایند کردن حتما باید از روش کد نویسی استفاده کنید زیرا با جابجایی پروژه دیگه کار نمی ده مگه اینکه تنظیمش کرده باشید.
برای دیتا بیس هم باید بگم که دو فیلد کامل نیستند شما به یه فیلد به نام ID نیاز دارید تا از اون استفاده کنید، البته خود متن زیاد فارسی در دیتا بیس هم یک ایراده که می تونید از فایل های تکست و متنی استفاده کنید.