PDA

View Full Version : دستی اجرا کردن اسکریپت ها

dr hannibal
یک شنبه 28 اسفند 1390, 10:55 صبح
سلام و خسته نباشید من یک بلاک دارم که داخلش یک اسکریپت (اسکریپت های خبری برای وبلاگ و سایت ها) قرار دادم ، چون یکمی توی لودش مشکل هست می خوام کاری کنم که هرکس خواست دستی لودش کنه نه اتوماتیک لود بشه. (البته میدونم میشه جایی قرارش بدم که هرکسی خواست بعد بره اونجا ولی گفتم شاید یک راه حرفه ای تر هم باشه پس از دوستان حرفه ای بپرسم : ) ) میشه کاری کرد با کلیک لود بشه نه سر خود ؟ واقعا ممنونم

cyrusthegreat
یک شنبه 28 اسفند 1390, 11:08 صبح
دوست عزیز

شما اون اسکریپت رو به یک تابع اختصاص بده. مثلا تابع samplefunc. مثلا اینجوری:

function samplefunc() {
alert('hi');
}

بعدش یه لینک بزار اینجوری:

<a href="#" onClick="samplefunc()";> خبر نامه</a>

dr hannibal
یک شنبه 28 اسفند 1390, 11:34 صبح
مرسی دوست عزیز ، تشکر متاسفانه نمیدونم چطور این دستور شما رو اجرا کنم و اطلاعاتم کمه. بنده این بلاک رو کنار وبلاگم میذارم که با دیتالایف انجین ساختم میشه لطف کنی طوری بگین که من بتونم انجام بدم ؟ کمال تشکر

cyrusthegreat
یک شنبه 28 اسفند 1390, 11:44 صبح
دوست عزیز

شما کدت رو بین تگ JS بزار. وقتی می خوای تو ادیتور بنویسی. الان که هیچی نیست.

dr hannibal
یک شنبه 28 اسفند 1390, 11:46 صبح
بخشید نشد.

کد:

<div id="popular" class="block"> <h4 class="btl"><span class="green">ÂÎÑíä ÇÎÈÇÑ</span>æÑÒÔí</h4> <div class="dcont"> <script language="javascript" src="http://www.shahrekhabar.com/javascript.jsp?type=sport&num=20&bullet=true&source=false" ></script> </div> <div class="dtop">&nbsp;</div> <div class="dbtm">&nbsp;</div> </div>

cyrusthegreat
یک شنبه 28 اسفند 1390, 12:38 عصر
دوست عزیز

من روی این اسکریپت کار کردم. بطور کلی می شه گفت که انجام اینکار بدلیل اسکریپتی که اطلاعات رو به ما می ده ممکن نیست. چون اون اسکریپت با استفاده از دستور document.write()

اطلاعات رو در صفحه می نویسه، بخاطر همین، چون برای امنیت مرورگر اجازه اینکار رو نمی ده، شما نمی تونی از این روش استفاده کنی.

dr hannibal
یک شنبه 28 اسفند 1390, 13:25 عصر
از وقتی که گذاشتی ممنونم.