PDA

View Full Version : ساخت انیمیشن

نیکناز
یک شنبه 28 اسفند 1390, 20:52 عصر
سلام
می خواستم بدونم بهترین نرم افزار برای ساخت انیمیشن چیه؟
یا در واقع من باید از کجا شروع کنم؟

barnamenevisforme
یک شنبه 28 اسفند 1390, 21:03 عصر
سلام
نر م افزار های مختلفی برای ساخت animation وجود دارن.
یکی از نرم افزارهای معمول برای این کار flash هست.نرم افزار دیگه ای هم که در زمینه ساخت اشیا و animation سه بعدی وجود داره3dmax ه،
اینکه شما از کجا شروع کنید بست'd به دانش پیشین شما در زمینه computer داره.

farhadfery
دوشنبه 29 اسفند 1390, 22:58 عصر
سلام
می خواستم بدونم بهترین نرم افزار برای ساخت انیمیشن چیه؟
یا در واقع من باید از کجا شروع کنم؟
مثل ابنکه من بپرسم: بهتربن زبان برنامه نویسی چیه؟
احنمالا دیگران در جواب به من می گند: می خواهی چکار انجام بدهی؟ چی بلدی؟ تا حالا چه کارهایی انجام دادی؟ ..

barnamenevisforme
چهارشنبه 02 فروردین 1391, 09:38 صبح
یه نگاهی هم به مکس یا مایا (http://barnamenevis.org/showthread.php?230333-مکس-یا-مایا) بندازید بد نیست

reza69
یک شنبه 13 فروردین 1391, 11:21 صبح
من با مکس کار میکنم ولی حرفه ای نیستم
یادگیری 3ds max نسبت به مایا راحتتره. به نظر من با 3dsmax کار کنی بهتره.
ولی هر دو محصول autodesk هستند.و این شرکت هیچ وقت در مورد برتری یکی از این دو محصول نسبت به دیگری صحبتی نکرده.

peyman1959
شنبه 24 تیر 1391, 18:41 عصر
اولا که میخوای دو بعدی کار کنی یا سه بعدی تازه تو چه مقطعی یه نفری که نمیشه همه کارا رو کرد مثلا تو 3D یه طراح کاراکتر می خواد یه مدل ساز یه ریگ کار یه انیماتور...
برای دو بعدی من نرم افزار فلش یا سویش رو توصیه نمی کنم چون اینا برای کارند نه هنر مثلا توی فلش اگه بخوای راه رفتن رو بسازی باید فریم به فریم طراحی کنی اما تو بعضی نرم افزارای دیگه میتونی براش اسکلت بزاری و اسکلت رو تکون بدی تا کاراکتر تکون بخوره که خیلی کار رو ساده می کنی
برای 2بعدی من نرم افزار تونبوم استدیو رو پیشنهاد می کنم
برای 3بعدی بلندر - زیبراش - تری دی مکس - مایا
البته لازم به ذکره که نرم افزاری که پیکسار و دیزنی باهاش کار می کنن پخش نشده و در واقع فقط برای اونا ساخته شده می گن خیلی حرفه ایه ما که فقط اسمشو می دونیم

نیکناز
جمعه 24 آذر 1391, 10:39 صبح
مثل ابنکه من بپرسم: بهتربن زبان برنامه نویسی چیه؟
احنمالا دیگران در جواب به من می گند: می خواهی چکار انجام بدهی؟ چی بلدی؟ تا حالا چه کارهایی انجام دادی؟ ..
خوب من کارشناسی IT خوندم
24 ساله هستم
برنامه نویسی تو دانشگاه از زبان های پایه مثل C،C++،پاسکال شروع کردم . حرفه ای تر با سی شارپ ادامه دادم
بعد سراغ وب رفتم اول PHP . ولی وب رو حرفه ای تر با ASP ادامه دادم
الان MVC کار میکنم
در کنارش به من پیشنهاد گیم شد
سراغ فلش رفتم و دیدم که خیلی دوست دارم بازی های رایانه ای و انیمیشن رو ادامه بدم و زمینه کاری من باشه
ولی نمیدونم از کجا شروع کنم
نمیخوام زمان هدر بدم
لطفا راهنمایی کنید

reza69
جمعه 24 آذر 1391, 19:26 عصر
خوب من کارشناسی IT خوندم
24 ساله هستم
برنامه نویسی تو دانشگاه از زبان های پایه مثل C،C++،پاسکال شروع کردم . حرفه ای تر با سی شارپ ادامه دادم
بعد سراغ وب رفتم اول PHP . ولی وب رو حرفه ای تر با ASP ادامه دادم
الان MVC کار میکنم
در کنارش به من پیشنهاد گیم شد
سراغ فلش رفتم و دیدم که خیلی دوست دارم بازی های رایانه ای و انیمیشن رو ادامه بدم و زمینه کاری من باشه
ولی نمیدونم از کجا شروع کنم
نمیخوام زمان هدر بدم
لطفا راهنمایی کنید
اگه واقعا بتونید از ساخت بازی و انیمیشن پول دربیارید خیلی خوبه. اگه واقعا بازار کارشو الان داری. ولی اگه خبری نیست همون برنامه نویسی رو ادامه بده. چون الان تو کشور ما موقعیت برای یه انیمیشن کار و یا بازی ساز خوب نیست.

soriyas
شنبه 25 آذر 1391, 19:09 عصر
سلام:ببخشید من میخوام یه پک من با #cبسازم که وقتی چشماشو باز و بسته میکنه همزمان دهانش رو هم باز و بسته کنه:خیلی مشکل دارم تورو خدا کمک کنید:(

reza69
شنبه 25 آذر 1391, 19:31 عصر
سلام:ببخشید من میخوام یه پک من با #cبسازم که وقتی چشماشو باز و بسته میکنه همزمان دهانش رو هم باز و بسته کنه:خیلی مشکل دارم تورو خدا کمک کنید:(
پک من چیه؟