PDA

View Full Version : عملکردی مشابه cornjob

111qqq
یک شنبه 28 اسفند 1390, 21:41 عصر
واسه انجام کارهای تکراری اجرای یک تکه برنامه یا یک صفحه php در لینوکس از cornjob استفاده میشه که خیلی معروفه ......

....ولی توی ویندوز چه کار میشه کرد که توانایی cornjob رو داشته باشیم ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثلا میشه یه برنامه با اسمبلی یا زبان c نوشت که روی داده ها و فایل های php کارکنه ....؟ .... چه جوری؟

... اوایلی که php رو شروع کرده بودم یه مقاله خارجی توی یکی از فرومهای فارسی معرفی شده بود که با زبان c میشد روی داده های php اعمال تغییرات کرد که حتی از این طریق میشد با آپلود کردن اون فایل سایت رو هک کرد ..... ولی الان هرچی دنبالش میگردم پیداش نمیکنم ........ !!!

راجع به این مسئله زیاد گشتم موضوعی رو میخواستم ندیدم:متفکر:

..... کسی مقاله یا مطالبی راجع به این چیزا نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Unique
یک شنبه 28 اسفند 1390, 22:04 عصر
ولی توی ویندوز چه کار میشه کرد که توانایی cornjob رو داشته باشیم
Plesk 10 و چند تا از Panel های دیگه Scheduled Tasks دارند

برای php نمیدونم چون معمولا کسی از php روی IIS استفاده نمیکنه ! مگه اینکه مجبور بشه ، به هر حال برای .Net اینها هم هست :
http://quartznet.sourceforge.net/
http://blog.stackoverflow.com/2008/07/easy-background-tasks-in-aspnet/

111qqq
یک شنبه 28 اسفند 1390, 23:37 عصر
ممنون از پاسختون .....

بچه ها .... کسی راجع به چیزی که گفتم مقاله نداره ؟؟؟؟؟ :متفکر:..... کار کردن روی داده های php با استفاده از یه زیان دیگه ؟؟؟؟؟؟؟:متفکر:

Unique
دوشنبه 29 اسفند 1390, 03:20 صبح
منظور شما از داده های php چیه ؟

111qqq
دوشنبه 29 اسفند 1390, 09:49 صبح
منظور از داده های php رو شاید خودم هم ندونم :اشتباه: ......... ولی راجع به یه مقاله که معرفی شده بود سه خط توضیح داده شده بود .... که چیزی که ازش یادمه اینه که ..... با زبان c می شد حتی به متغییر های یه برنامه php دسترسی پیدا کرد ........ و کلا همه جوره میشد php رو با زبان c کنترل کرد ........ و گفته شده بود که به چگونگی هک سایت به این صورت هم پرداخته شده ..........!!!!!!!!!:متفکر:

البته خوب موتور php که با زبان c نوشته شده ومطالبی راجع به دست کاری موتور php هست .... که خیلی پیشرفته هست و اصلا نیاز هست کلا آدم بفهمه موتور چه ساختاری داره تا بشه اونو دست کاری کرد

عجیبه .....! .. اصلا توی منابع خارجی این قضیه دیده نمیشه .....!!!!!!!!

Unique
دوشنبه 29 اسفند 1390, 14:12 عصر
راستش صحبت شما خیلی گنگه و برای همینه که کسی جواب نمیده ، شما باید یک سوال مطرح کنین و راه حل بگیرین یا یک Topic مشخصی از Php را بگین تا بشه در موردش صحبت کرد.

111qqq
دوشنبه 29 اسفند 1390, 18:01 عصر
بله.... واقعا ایقدر گنگه که نمیشه واسش تاپیکی باز کرد .......!!!!! ....... اگه یه مطلب پیدا می کردم بحث روشن میشد و یه تاپیک میزدم تا بچه ها آشنا بشن و برن دنبالش ..... به هر حال هنوز دنبالشم ..... چیزی پیدا کردم در موردش تاپیک میزنم ......................