PDA

View Full Version : سوال: رمز MY SQL ام رو یادم رفته کمک!!!

pepero73
چهارشنبه 02 فروردین 1391, 22:42 عصر
رمز MY SQL ام رو یادم رفته

کمک!!!
چیکار میتونم کنم؟

سروش ربیعی
پنج شنبه 03 فروردین 1391, 15:04 عصر
سیستم‌عاملت رو بگو

pepero73
دوشنبه 07 فروردین 1391, 15:53 عصر
se7en 32bit professional

severus_7
شنبه 12 فروردین 1391, 09:26 صبح
کاری نمی تونی انجام بدی باید دوباره mysql رو کانفیگ کنی. میتونی با phpmyadmin از دیتابیست پشتیبان بگیری . فقط حواست باشه قبل از کانفیگ دوباره اول سرویس mysql رو stop کنی .

anouri
جمعه 25 فروردین 1391, 20:42 عصر
کارای زیادی میتونی انجام بدی
1- اگر نوع بانک اطلاعاتی mysql که انتخاب کری MyIsam هستش کافیه در فولدر data مربوط به mysql فولدر رو کپی کنی جای دیگه و بعد mysql رو حذف و دوباره نصب کنی (توجه کن که همون ورژن رو دوباره نصب کنی) سپس فولدر رو برگردون به شاخنه data تا درست بشع
2- اگه از دیتابیس قبلا dump گرفتی ( یعنی نسخه پشتیبان) میتونی بعد از نصب مجدد mysql با استفاده ابزار mysql dump پیشتیبان رو برگردونی
3- اگه نوع دیتابیست Innodb هستش و دامپ هم نگرفتی باید ابتدا فایلهای ib_logfile0 , ib_logfile1 , ibdata1 رو از شاخته data به همراه فولدر مربوط به بانک اطلاعاتی خودت برداری
سپس mysql رو نصب کن و این فایلهای رو برگردون سر جاش فقط یادت باشه قبل از اینکه این فایلها رو برگرددونی سرجاش service مربوط به mysql رو stop کنی
امیدوارم موفق بشی
من که این کار رو کردم و شد. اگه نوع دیتابیس Myiasam باشه قطعا بدون مشکل کارت ردیف میشه.

anouri
جمعه 25 فروردین 1391, 20:57 عصر
کاری نمی تونی انجام بدی باید دوباره mysql رو کانفیگ کنی. میتونی با phpmyadmin از دیتابیست پشتیبان بگیری . فقط حواست باشه قبل از کانفیگ دوباره اول سرویس mysql رو stop کنی .
وقتی password رو ندارن چه جوری با phpmyadmin وصل شن و پیتشیان بگیرن اگه میتونستن کانکت بشن که نیاز به این چیزا نبود!

sara333
یک شنبه 27 فروردین 1391, 23:15 عصر
ببخشید از چه وب سروری استفاده میکنید؟ xampp ؟
اگه xampp هست فایل config.inc در پوشه phpmyadmin به دردتون نمیخوره برای فهمیدن پسورد ؟