PDA

View Full Version : سوال: انتقال اطلاعات در حال ثبت از وب به بانك اطلاعاتي متصل به وي بي

rezankh
جمعه 04 فروردین 1391, 01:02 صبح
با سلام و تبريك سال نو
با يك سايت اينترنتي كه داراي چند فرم مختلف هست مشغول وارد نمودن اطلاعات آماري هستم. از اونجايي كه به اطلاعات وارد شده دسترسي ندارم، مي‌خوام برنامه‌اي با وي بي بنويسم كه همزمان با وارد شدن به سايت مذكور برنامه من هم فراخواني بشه. بطوريكه فرمهاي اون نظير آدرس صفحات وب باشه و همزمان با وارد كردن اطلاعات در وب اطلاعات در فرم من و يا در بانك اطلاعاتي من ذخيره بشه تا بعداً قابل دسترسي باشه و بشه عملياتي مثل گزارشگيري و ... رو در اون انجام داد.
باتشكر از راهنمايي هاي شما دوستان.

بهروز عباسی
جمعه 04 فروردین 1391, 01:32 صبح
با سلام و تبريك سال نو
با يك سايت اينترنتي كه داراي چند فرم مختلف هست مشغول وارد نمودن اطلاعات آماري هستم. از اونجايي كه به اطلاعات وارد شده دسترسي ندارم، مي‌خوام برنامه‌اي با وي بي بنويسم كه همزمان با وارد شدن به سايت مذكور برنامه من هم فراخواني بشه. بطوريكه فرمهاي اون نظير آدرس صفحات وب باشه و همزمان با وارد كردن اطلاعات در وب اطلاعات در فرم من و يا در بانك اطلاعاتي من ذخيره بشه تا بعداً قابل دسترسي باشه و بشه عملياتي مثل گزارشگيري و ... رو در اون انجام داد.
باتشكر از راهنمايي هاي شما دوستان.

درود به شما دوست عزیز سال نو شما هم مبارک

برای این کار شاید بشه از روشی که مرور گرها برای ذخیره و بازیابی پسورد ها در کادر های مخصوص استفاده میکنند استفاده کنی حتی اگرهم بشه قابل اعتماد نیست

راه حل بعدی اینکه صفحاتی دقیقاً مثل مال سایت طراحی کنی در vb و وقتی اطلاعات درش وارد شد برنامت اونو سیو کنه و بعد صفحه رو جایگزین کنه و اطلاعات رو به سایت ارسال کنه

rezankh
جمعه 04 فروردین 1391, 11:36 صبح
با سلام
خوب پس من بايد مشابه هر صفحه يك فرم طراحي كنم و زماني كه اطلاعاتي رو در يك باكس وب وارد مي‌كنم مقدار اون در باكس نظيرش روي فرم بشينه و با زدن دكمه تأييد دكمه ثبت برنامه من هم كار كنه درسته؟ حالا چه جوري اين ارتباط رو بوجود بيارم؟ آيا نمونه و يا مثال كوچكي هست؟ ممنون