PDA

View Full Version : سوال: چاپ اطلاعات ديتاگريد و اطلاعات چند تكست باكس به صورت همزمان

Ghaem66
جمعه 04 فروردین 1391, 16:58 عصر
سلام. اول عذرخواهي ميكنم به خاطر ايجاد تاپيك جديد. ولي چند روزه دارم تو سايت جستجو ميكنم و به نتيجه نرسيدم.
من ميخوام اطلاعات يه ديتاگريد رو همراه با اطلاعات چند تكست باكس به كريستال ريپورت ببرم. مشكل اينجاست كه يا بايد ديتاگريد رو به كريستال ست كرد يا تكست باكس ها رو كه به صورت پارامتري به كريستال فرستاده ميشن. راهي وجود داره كه بشه به صورت همزمان اطلاعات ديتاگريد (يا كلا ركوردهاي يه جدول از ديتابيس) و چند تكست باكس داخل فرم با هم به كريستال ريپورت فرستاده شن؟
اگه نامفهومه بگيد تا بيشتر توضيح بدم.
فكر كنم اين سوال خيليا باشه. ممنون

Ghaem66
یک شنبه 06 فروردین 1391, 15:27 عصر
دوستان كسي راه حلي به نظرش نميرسه؟

bozhmehrani
یک شنبه 06 فروردین 1391, 22:07 عصر
سلام
بله این کار شدنیه ، نمیدونم مشکلتون وقتی همزمان این دو کارو با هم انجام میدین چیه؟شایدم روش رو کامل نمیرین.
مثلا من که میخوام یه دیتا تیل رو با یک تکس باکس تاریخ داشته باشم .دیتاتیبل رو که از طریق دیتاست به کریستال میفرستم
و تو کریستالم پارمتر ایجاد میکنم و اونو اینطوری مقدار گذاری میکنم

CrystalReportGames1.SetParameterValue("date", textbox1.text);

Ghaem66
یک شنبه 06 فروردین 1391, 22:21 عصر
ممنون دوست عزيز. منم براي چاپ مقادير تكست باكس از همين روش پارامتري استفاده ميكنم
اما مشكل اينجاست كه تو كريستال يا بايد اطلاعات تكست باكسا كه به همين صورت ارسال ميشن ست بشه، يا اطلاعات داخل ديتاگريد. ميخوام يه جورايي دو تا ديتاتيبل رو به يه ديتاست بفرستم. يكي واسه تكست باكسا و يكي هم واسه ديتاگريد يا يه جدول خاص.
روشي واسه اينكار وجود داره؟

nava_2012
دوشنبه 07 فروردین 1391, 01:28 صبح
سلام.این برنامه به کارببرحتمابه جواب میرسی.موفق باشید.

Ghaem66
دوشنبه 07 فروردین 1391, 15:10 عصر
شايد من سوالمو خوب مطرح نكردم.
برنامه من يه جورايي واسه مديريت پروژه ها هست.
من تو فرم گزارشم چندتا فيلد دارم كه با تكست باكس نمايش داده ميشن. كد پروژه و نام پروژه و تاريخ شروع و پايان و بودجه كل پروژه و تاريخ تخصيص بودجه و ... كه اين اطلاعات از جداول مختلف با ارتباطي كه بين جداول هست با وارد كردن كد پروژه داخل تكست باكس مربوط به خودشون بايند ميشه.
حالا هر پروژه شامل 6تا سرفصل هست كه در تاريخ خاصي اين سرفصلها بروز ميشن. اطلاعات سرفصلها هم ايناست. شماره رديف، نام سرفصل، وزن، تاريخ شروع ، تاريخ پايان ، بودجه سرفصل و ... كه با انتخاب كد پروژه و تاريخ بروزرساني اطلاعات مربوط به سرفصلها داخل ديتاگريد مربوطه بايند ميشه.
حالا من ميخوام تمام اين اطلاعاتي كه تو فرمم هست (هم اطلاعات مربوط به پروژه كه داخل تكست باكسا نوشته شده و هم اطلاعات سرفصلهاي هر پروژه كه داخل ديتاگريد هست) رو همزمان تو فرم كريستال ريپورت كه طراحي شده نمايش بدم. حالا ميخوام بدونم روشي وجود داره كه بشه اطلاعات دوتا ديتاتيبل رو همزمان به يك ديتاست داد يا نه؟ با روشي كه من ميرم يا تكست باكسا داخل فرم كريستالم ميان يا ديتاگريد و همشون با هم به كريستال فرستاده نميشن.
اميدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم

rana-writes
سه شنبه 15 فروردین 1391, 21:42 عصر
سلام
منم همين مشكل رو دارم
ميخوام يه فرمي رو پرينت بگيرم كه شامل چندتا ديتاتيبل هست و نميخوام به صورت ستوني، حالت مرسوم كريستال پرينت بشه
ممنون ميشم از دوستان كه راهنمايي كنن.

Ghaem66
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 15:12 عصر
سلام
منم همين مشكل رو دارم
ميخوام يه فرمي رو پرينت بگيرم كه شامل چندتا ديتاتيبل هست و نميخوام به صورت ستوني، حالت مرسوم كريستال پرينت بشه
ممنون ميشم از دوستان كه راهنمايي كنن.

من مشكل خودمو حل كردم. اگه شما هم دقيقا مشكل منو دارين من حلشو بگم. ولي از قرار معلوم شما مشكلتون چيز ديگه هست. بيشتر توضيح ميدين؟

rana-writes
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 17:59 عصر
من مشكل خودمو حل كردم. اگه شما هم دقيقا مشكل منو دارين من حلشو بگم. ولي از قرار معلوم شما مشكلتون چيز ديگه هست. بيشتر توضيح ميدين؟

ممنونم
مشكل منم حل شد با استفاده از پارامتر توي كريستال و درج توي هدرپيج كريستال ريپورت

programerinfonet
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 19:23 عصر
دوست عزیز این کارت رو راه می اندازه

85286

skmr_ae
جمعه 18 فروردین 1391, 09:17 صبح
دوست عزیز این کارت رو راه می اندازه

85286

سلام
من از کدتون استفاده کردم
اما چون گریدم عکس داره خطا داد(سه تا ستون از گریدم عکس داره)
می دونید باید چه تغییری بدم تا درست بشه؟؟:ناراحت:
ممنون می شم کمک کنید

ghamgin
شنبه 19 فروردین 1391, 16:42 عصر
سلام
من از کدتون استفاده کردم
اما چون گریدم عکس داره خطا داد(سه تا ستون از گریدم عکس داره)
می دونید باید چه تغییری بدم تا درست بشه؟؟:ناراحت:
ممنون می شم کمک کنید

سلام
دوستان عزیز
منم این مشکل رو دارم(گرید عکس دار)
می شه خواهش کنم یکی کمک کنه؟؟؟؟
ممنون