PDA

View Full Version : چطور داده ها از دیتابس رو به اینصورت نمایش بدیم؟

abbas3zaar
شنبه 05 فروردین 1391, 00:16 صبح
سلام
عکس زیر رو ببینید

http://up.vbiran.ir/images/u9zh0arigh86jt3wf3wt.jpg

چطوری برای فروشگاهی که دارم میسازم اطلاعات رو اینجوری بصورت پست ارسال شده زیر هم نمایش بدم؟

و چجوری صفحات بزارم آخر صفحه؟ مثلا بعد از 15 تا پست ارسال شده زیرش صفحات باشه

hamid_shrk
شنبه 05 فروردین 1391, 00:21 صبح
دوست عزیز اینکار رو هم با ریپیتر و هم با دیتا لیست میتونی انجام بدی.
تو همین سایت بگردی آموزشش هست. کار ساده ایه.

elham1611
شنبه 05 فروردین 1391, 00:22 صبح
formview
بعد template رو خودت تغییر بده

hesamsalehnamadi
شنبه 05 فروردین 1391, 00:24 صبح
میتونی از 2 تا دیتا لیست استفاده کنی .. اولش 2 تا جدول میسازی یکیش به عنوان دسته ها یه جدول هم واسه محصولاتت حالا میای تو جدول محصولاتت فیلد کلید جدول قبلی رو به عنوان کلید خارجی تعیین میکنی... حالا دوتاشو بایند می کنی به دیتا لیست ... حالا select دیتا لیست دومی رو میزنی به شرطی که کلید خارجیش مساوی کلید اصلی انتخاب شده از دیتا لیست 1 باشه... یکم پیچیده شد.. اگه نفهمیدی بگو برات سمپل بزارم ;)

hesamsalehnamadi
سه شنبه 08 فروردین 1391, 16:21 عصر
یه سبد خرید برات آماده کردم , یکم رو گرافیکش کار کنی چیزه خوبی در میاد..
تو این سبد از جی کوئری , آجاکس و زبان برنامه نویسی سی شارپ استفاده کردم
هر دو فایل را exctract کن داخل یه پوشه دیتابیس رو attach کن بعد open website کن و حالشو ببر ...
مارو هم دعا کن ;)

موفق باشی

hesamsalehnamadi
چهارشنبه 09 فروردین 1391, 16:41 عصر
داخل پوشه App_Data هست میتونید Attach کنید ولی اسکریپت رو هم میزارم دانلود کنید.

fakhravari
چهارشنبه 09 فروردین 1391, 19:15 عصر
ممنون اگر ممکن داده هاشم بدی.

hesamsalehnamadi
پنج شنبه 10 فروردین 1391, 02:52 صبح
ممنون اگر ممکن داده هاشم بدی.

داده خاصی نداره خودتون دستی وارد کنید دیگه... چرا attach نمیکنی؟؟

fakhravari
پنج شنبه 10 فروردین 1391, 19:03 عصر
database فکر کنم ورژن به sql من نمیخوره. باز نمیشه.
والا دیدم جدول 4 تان و فیلداشم زیاده گفتم بزاری

abbas3zaar
دوشنبه 14 فروردین 1391, 05:24 صبح
هر دو فایل را exctract کن داخل یه پوشه دیتابیس رو attach کن بعد open website کن و حالشو ببر ...
مارو هم دعا کن ;)

موفق باشی

عزیز اینو چجوری داخل پروژه استفاده کنم؟

abbas3zaar
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 04:40 صبح
مارو هم دعا کن ;)
موفق باشی

عزیز چه تغییرات خاصی باید بدم؟
دیتابیسش داخل app_data هست دیگه پس نباید اتچ کنم!
همین که دوتا فایل part1 و part2 رو اکسترکت میکنم و open website میکنم و اجرا میکنم این ارور رو میده:

Server Error in '/SabadKharid' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)
Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)

hamid_kha
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 14:31 عصر
عزیز چه تغییرات خاصی باید بدم؟
دیتابیسش داخل app_data هست دیگه پس نباید اتچ کنم!
همین که دوتا فایل part1 و part2 رو اکسترکت میکنم و open website میکنم و اجرا میکنم این ارور رو میده:

Server Error in '/SabadKharid' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)
Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)
دوست عزیز
اینکارو انجام بده
یه پوشه App_DataتویSolutionات اضافه کن بعد فایل دیتابیس و لوگش رو درگ کن توی این پوشه
ضمنا توی webconfig هم نگاه کن رشته اتصالش درست اضافه شده باشه و connectionstring غیر از این وجود نداشته باشه

abbas3zaar
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 14:54 عصر
دوست عزیز
اینکارو انجام بده
یه پوشه App_DataتویSolutionات اضافه کن بعد فایل دیتابیس و لوگش رو درگ کن توی این پوشه
ضمنا توی webconfig هم نگاه کن رشته اتصالش درست اضافه شده باشه و connectionstring غیر از این وجود نداشته باشه

از اول داخل App_Data بود فایل دیتابیس!
داخل وب کانفیگ هم این رشته هست:

<connectionStrings>
<add name="ShopTeststr" connectionString="Data Source=localhost;Initial Catalog=ShopTest;Integrated Security=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>