PDA

View Full Version : سوال: untrusted connection

mosi2007
شنبه 05 فروردین 1391, 17:59 عصر
سلام دوستان
زود نگید که اینجا پخش php است و این سوال جاش این جا نیست ثواب داره کمک کنید:لبخندساده: من نمیدونم که این سوالو کجا بپرسم
1=چرا برای رفتن به https این گزینه میاد (untrusted connection) و راه حلش چیست من گزینه
I Understand the Risks رو زدم و و get certificate را هم زدم ولی متاسفانه درست نشد و تویه سایت ها هم خیلی گشتم و چیزه درستی نتونستم پیدا کنم اگه شما راه حلی دارید لطفا راهنمایی کنید
84624
این سوال یک
2=سوال دومی هم اینه که این تنظیمات از برنامه نویس است یا از مرورگر؟

farhadfery
شنبه 05 فروردین 1391, 19:48 عصر
فکر می کنم سرتیفیکیت هایی که براش ناشناس باشند. (منظورم اون ارایه دهنده اصلی ssl) را اخطار می ده. می گه آقای موسی من نمی شناسما این یه ریسکه. قبول داری؟ شما هم می گی : بله. خودم می دونم. خیالی نیست.:لبخندساده:

mosi2007
شنبه 05 فروردین 1391, 19:58 عصر
فکر می کنم سرتیفیکیت هایی که براش ناشناس باشند. (منظورم اون ارایه دهنده اصلی ssl) را اخطار می ده. می گه آقای موسی من نمی شناسما این یه ریسکه. قبول داری؟ شما هم می گی : بله. خودم می دونم. خیالی نیست.:لبخندساده:
:قهقهه:
خوب اینو که میدونم این یه ریسکه
اول اینکه چرا این میاد اصلا
دوما چی کار کنم این نیاد چون هرک اری میکنم تو فیس بوک یا یوتیوب نمیره

milad700
شنبه 05 فروردین 1391, 20:01 عصر
با سلام

از مرورگر، این اتفاق زمانی می افتد که شرکت تولید کننده SSL با مروگر هماهنگی های لازم را نکرده و از طرفی به دلیل اینکه SSL تبادل اطلاعات بین سرور و کامپیوتر را به عهده دارد و امکان اینکه در این بین اطلاعات شما سرقت شود، پس مرورگر از شما این سوال را می کند.

farhadfery
شنبه 05 فروردین 1391, 20:18 عصر
:قهقهه:
خوب اینو که میدونم این یه ریسکه
اول اینکه چرا این میاد اصلا
دوما چی کار کنم این نیاد چون هرک اری میکنم تو فیس بوک یا یوتیوب نمیره
مگر متن را نخوندید! وقت می گذارم جواب می دم (هر چند ناقص). سخت تر از اون فارسی تایپ می کنم. بعد شما می یاند می گید: چرا اصلا می یاد!

سرتیفیکیت هایی که براش ناشناس باشند. (منظورم اون ارایه دهنده اصلی ssl) را اخطار می ده. می گه آقای موسی من نمی شناسما این یه ریسکه. قبول داری؟ شما هم می گی : بله. خودم می دونم. خیالی نیست

mosi2007
شنبه 05 فروردین 1391, 21:11 عصر
مگر متن را نخوندید! وقت می گذارم جواب می دم (هر چند ناقص). سخت تر از اون فارسی تایپ می کنم. بعد شما می یاند می گید: چرا اصلا می یاد!
چرا متنو خوندم و دکمه تشکر رو هم زدم
اگه میشه سوالو کامل جواب بدید و بگید که وقتی که من ادامه میدم و ریسکو قبول میکنم چرا صفحه نمیاد و اصلا چی کار کنم این مشکل حل بشه و این سرتیفیکیت را داشته باشه
البته اینو بگم که من موبایلو کامپیوتر وصل کردم و به نت متصل شدم

AmirSky
یک شنبه 06 فروردین 1391, 01:10 صبح
بهتره ریسک رو در این مواقع قبول نکنی

mosi2007
یک شنبه 06 فروردین 1391, 01:57 صبح
بهتره ریسک رو در این مواقع قبول نکنی
ای بابا یکی نیست جواب بده
مسعله سر رسیک کردن و نکردن نیست سر اینه که من میخوام دیگه این پیغام برداشته بشه و از این مرحله رد بشم حالا چه اینکه ریسک کرده باشم یا نه
میخوام یه راه حلی نشون بدید
شما که میگین "بهتره ریسک رو در این مواقع قبول نکنی" پس باید چی کار کنم که وارد فیسبوک بشم

mtchabok
چهارشنبه 09 فروردین 1391, 19:49 عصر
عزیز بهتره که مرورگرت رو بروز کنی و اگه از مرورگر بروز استفاده میکنی پس حتما واسط کامپیوترت و اون سایت کسی هس که داره اطلاعات رو دستکاری میکنه .