PDA

View Full Version : مبتدی: کمک برای ساختن برنامه های نیمباز

iran2020
یک شنبه 06 فروردین 1391, 17:46 عصر
سوال با سلام .من میخوام برنامه نیمباز با ویژیال بیسک بنویسم خواستم راهنماییم کنید:اشتباه: از کجا شروع کنم ممنون میشم. واسه راهنمایی :قلب: و سورس بهم معرفی کنید.به عنوان مثال یک بوت بنویسم :چشمک:

Mr'Jamshidy
یک شنبه 06 فروردین 1391, 17:58 عصر
متاسفانه منظور شما رو از برنامه نیمباز نمیفهمم

و در مورد بوت باید بگم برنامه اشتباهی رو انتخاب کردید

برای نوشتن بوت میتونید از زبان های اسمبلی و سی و امثال این ها استفاده کنید
زبان های سی و خانواده اون (با ویژوال سی اشتباه نگیرید)

aria1o
یک شنبه 06 فروردین 1391, 18:31 عصر
دوست عزیزمون منظورشون محیط چت نیم باز هستش که من بیشتر رو موبایل دیدم که اونم یه برنامه کمکی برای لاگین کرد آیدی یاهو هست، منظورش از بوت هم باید بوتر باشه..مثل بوتر آیدی یاهو

برای شرو فکر کنم بهتره از نحوه کار برنامه نیم باز شروع کنی و اینکه پروتکل لوگینش به چه صورته

iran2020
یک شنبه 06 فروردین 1391, 18:33 عصر
خوب کسی اینجا هست که برنامه مثل فلودر یا ساخت اواتار واسه نیمباز نوشته باشه با چه برنامه میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

perre.punk
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 22:23 عصر
سلام من میتونم بهت نوشتن برنامه ی avatar graber نیمبازو با برنامه ی visual basic یاد بدم......من برات فیلم اموزشیشو درست میکمو تویه همین جا میذارم:تشویق::لبخندساده::تش یق::چشمک:

setroyd
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 23:24 عصر
شما اول برو با برای yahoo یدونه بنویس دستت راه افتاد بعد برو واسه اون یکی

farhadr1375
شنبه 22 تیر 1392, 15:42 عصر
سوال با سلام .من میخوام برنامه نیمباز با ویژیال بیسک بنویسم خواستم راهنماییم کنید:اشتباه: از کجا شروع کنم ممنون میشم. واسه راهنمایی :قلب: و سورس بهم معرفی کنید.به عنوان مثال یک بوت بنویسم :چشمک:

سلام. دوست عزیز تا اونجا که من تحقیق کردم نمیباز با پروتکل xmpp یا همون jabber سابق کار میکنه. ینی شما برای اینکه بتونی برای نیمباز گجت یا همون برنامه جانبی بنویسی باید برنامه نویسی برای xmpp بلد باشی. تو اینترنت سرچ کنی اموزش برنامه نویسی برای xmpp هست ولی اگه بخای با سی شارپ واسه نیمباز برنامه بنویسی یه سایت هست که یه کتابخانه واسه این کار بهت میده که کد نویسی تو سی شارپو اسون تر میکنه ولی یه مشکلی که هست تا اونجایی که من اطلاع دارم این کتابخانه پولی هستش. اینم ادرس اون سایت.
http://www.ag-software.net/agsxmpp-sdk
یه سر بزن.
من تا همینجا با اطلاعاتی که از تو اینترنت سرچ کردم میتونم راهنماییت کنم. بقیش با خودت . یاعلی