PDA

View Full Version : حرفه ای: نمایش یک سایت بر روی ساب دامین در حالی که بر روی یک دامنه جدا می باشد

mehdi-ghafari
دوشنبه 07 فروردین 1391, 14:25 عصر
سلام دوستان
همون طور که در عنوان معلوم هست :
فرض کنید من هاست ویندوز و یک دامنه دارم. مثلا www.win.com
حالا میخوام CMS جوملا رو روی یک هاست لینوکس و دامنه جدا نصب کنم. مثلا www.lin.com
بعد از نصب من چطور میتونم کاری کنم که سایت دوم با آدرس دهی زیردامنه سایت اول هم بالا بیاد.
مثلا اگر آدرس www.sub.win.com رو زدم سایت www.lin.com بالا بیاد. البته بدون Redirect شدن و از اینجور مسائل.
چون من نمیخوام کاربر از وجود سایت دوم مطلع بشه و فکر کنه که واقعا تو زیر دامنه سایت اول هست.

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید
سال نو هم بر همه شما عزیزان مبارک

hamid_shrk
دوشنبه 07 فروردین 1391, 15:02 عصر
شما برای اینکه یک ساب دامین ایجاد کنید باید تو پنل سایتتون این کارو بکنید و محتوایت سایت رو کپی کنید اونجا ،وچون سایت دوم شما جوملا هست پنل اولتون ساپورتش نمیکنه

mehdi-ghafari
دوشنبه 07 فروردین 1391, 16:43 عصر
ممنونم از توجهتون.
ولی دوست عزیز سوال من در رابطه با ایجاد ساب دامین یا اینجور مسائل نبود و اینکه هاست ویندوز فایل های php رو ساپورت نمیکنه هم که واضحه (البته نه همه ی هاستها)
من خودم فکر میکنم باید یه سری تغییرات رو تو DNS های دامنه ها بدم. حالا یا رکوردی رو اضاف کنم یا ویرایش کنم یا ...
که اگر دوستان ا این کار آشنایی دارن پاسخ بدن ممنونشون میشم

mehdi-ghafari
سه شنبه 08 فروردین 1391, 14:22 عصر
دوستان پیشنهادی ندارن؟
اگر منبع هم معرفی کنید ممنون میشم

clover
سه شنبه 08 فروردین 1391, 17:01 عصر
یک آی پی اختصاصی برای وب سایت مورد نظر (www.lin.com) بخرید. یک A Record برای دامنه مورد نظر (www.win.com) بسازید و درخواست های ساب دامین رو به آی پی که خریدید هدایت کنید (تست شده، البته ممکنه راه بهتری بدون خرید آی پی اختصاصی هم باشه)