PDA

View Full Version : ایدهایی که داریم کجا می تونیم مطرح کنیم ؟

JaVa
دوشنبه 07 فروردین 1391, 19:45 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان ....

یه مدتی هست که من ایده های خودم رو در زمینه نرم افزار و سخت افزار یادداشت می کنم :لبخند:
خدا رو چه دیدی شاید یه روز ما هم ... .:لبخند:

هر چند وقت یه بار هم یه سری به وب سایت نارنجی (http://www.narenji.ir/) می زنیم که متوجه شدم که یه شباهتهایی بین ایدهای من و گجتها و نرم افزارهای دیگران هست .

حالاسئوالم این بود که من این ایده ها رو کجا می تونم بیان کنم(خودم بیشتر فکرم روی Apple ) حالا اگه دوستان جایی رو سراغ دارن می تونن معرفی کنن.:بوس:

پیشاپیش از همتون تشکر می کنم.

Felony
دوشنبه 07 فروردین 1391, 20:04 عصر
یعنی چی کجا مطرح کنم ؟ دنبال جایی میگردید که ایدتون رو عملی کنه ؟

JaVa
دوشنبه 07 فروردین 1391, 20:13 عصر
با سلام دوباره...

منظورم اینه : آیا شرکتهای نرم افزاری مثل Appleو... وب سایت یا نمایندگی در کشورمون دارن که من بتونم ایده هایی که دارم رو مطرح کنم تا عملی بشه ؟

با تشکر از شما

Felony
دوشنبه 07 فروردین 1391, 20:33 عصر
عزیزم اینجا ایرانه ، ایران تحریمه ؛ تحریم یعنی منع استفاده از منابع و ابزارهایی که تو نیاز داری ... !

JaVa
دوشنبه 07 فروردین 1391, 20:57 عصر
عزیزم اینجا ایرانه ، ایران تحریمه ؛ تحریم یعنی منع استفاده از منابع و ابزارهایی که تو نیاز داری ... !

راه دیگه ای نیست ...

یعنی بیخیالش بشم:گریه:

FastCode
سه شنبه 08 فروردین 1391, 09:46 صبح
راه سادش اینه که خودت عملیشون کنی چون توی ایران کسی برای فکر کردن شوید هم خورد نمیکنه

returnx
سه شنبه 08 فروردین 1391, 10:38 صبح
راه سادش اینه که خودت عملیشون کنی چون توی ایران کسی برای فکر کردن شوید هم خورد نمیکنه
در ضمن تو کشور ما هم ایده دزدی بسیار رواج داره و قانون جامعی هم ندر مورد وجود نداره پس دقت داشته باشید ، ایدتون کجا مطرح می کنید!؟

h.alizadeh
چهارشنبه 09 فروردین 1391, 18:30 عصر
ایده تو مطرح کن من پروژه ارشدم کنم:لبخند: (هنوز موضوع ام رو انتخاب نکردم)

پارک علم و فناوری شاید بشه. بستگی داره ایده تون چی باشه شهرداری هم ایده هایی رو که مفید بدونه در زمینه شهرداری رو می گه حمایت و حتی بصورت مالی ام حمایت می کنه.