PDA

View Full Version : چطور DataSet رو درست به stimul بفرستم؟

rexi1r
سه شنبه 08 فروردین 1391, 03:18 صبح
سلام من یه دیتابیس دارم که یه جدول بیشتر نداره به اسم karbar . ظاهر گزارشم رو درست کردم ولی از این به بعدش رو بلد نیستم.من تو قسمت کد با stored+procedure داده ها رو از جدول میگیرم (البته فیلتر شده با توجه به درخواست کاربر) بعد داخل یه Dataset و DataTable ذخیره میکنم از این به بعدش باید چکار کنم.لطفا کمک کنید چند روزیه درگیر این ماجرام(تو یه تاپیک دیگه پرسیدم ولی جواب ندادن ببخشید مدیران محترم که اینجا دوباره پرسیدم).ممنون

Hybrid
سه شنبه 08 فروردین 1391, 10:22 صبح
سلام ، اگه میخوای Stimul رو یاد بگیری توصیه شدید میکنم اول آموزش های شرکت سازنده رو ببینی چون فوق العاده ساده و راحت توصیح داده.نحوه ی استفاده از dataset رو هم گفته.

زبان مورد استفاده هم سی شارپ هست.

آموزش های ویدئویی stimulsoft report توسط شرکت Stimul (http://www.stimulsoft.com/Videos.aspx)

موفق باشید./

rexi1r
سه شنبه 08 فروردین 1391, 15:45 عصر
فیلم ها رو دیدم ولی فیلم ها با اون چیزی که من میخوام یکی نیست یا حداقل من نمیتونم چیزی ازشون برداشت کنم.من چیزی که فهمیدم اینه که باید یه connection تو Designer بسازم که دیتابیسم رو بیاره بعد یه datasource بسازم که کل جدولم رو بیاره بعد فیلدهایی که میخوام رو بذارم رو فرم گزارش و در نهایت هر فیلتری که میخوام تو کد اعمال کنم و dataset رو بفرستم به گزارش ولی جواب نمیده.اگه ممکنه راهنماییم کنید خیلی کارم گیره.