PDA

View Full Version : آیا نوشتن یک web application با asp.net برای این مورد خاص صحیح است یا خیر؟

sarapepors
سه شنبه 08 فروردین 1391, 10:15 صبح
با سلام دوستان برای طرح این پرسش ابتدا باید مختصری توضیح بدم :
یک فروشگاه رو در نظر بگیرید که از یک برنامه win application برای مدیریت فروشش استفاده میکنه و عده ای ویزیتور هم داره که کار فروش رو در مکانهای مختلف براش انجام میدن اگر بخوام برنامه ای بنویسم که ویزیتور ها بتونن در تبلت از اون برنامه استفاده کنن تا پیش فاکتور ها رو در پایگاه داده که در یک کامپیوتر محلی وجود داره ثبت کنن آیا استفاده از یک وب اپلیکیشن (asp.net web application) برای این کار مناسب هست ؟ یعنی این اپلیکیشن در هاست آپلود بشه و ویزیتور ها از طریق این برنامه کارشون رو انجام بدن ؟؟ لطفا در مورد درست یا غلط بودن این کار راهنماییم کنید . مرسی از همگی .

dbdbdb
سه شنبه 08 فروردین 1391, 10:41 صبح
به نظر من یک وب آپلیکیشن بنویس و اطلاعات رو با استفاده از وب سرویس در اختیار ویزیتور هاتون
که تبلت و سیستم عامل عموما آندروید یا ios دارند قرار بده.

sarapepors
سه شنبه 08 فروردین 1391, 10:52 صبح
به نظر من یک وب آپلیکیشن بنویس و اطلاعات رو با استفاده از وب سرویس در اختیار ویزیتور هاتون
که تبلت و سیستم عامل عموما آندروید یا ios دارند قرار بده.

سلام . میشه یه کم بیشتر توضیح بدین . یعنی ویزیتور ها از طریق اینترنت وب اپلیکیشنی رو که من مینویسم و آپ میکنم رو اجرا کنن؟ من میخوام بدونم من این کار رو انجام بدم بهتره یا این که برم سراغ برنامه های که اصلا برای تبلت ها نوشته میشن و قابلیت اجرا رو اون رو دارن؟؟گرچه اصلا نمیدونم چطور و با چه ابزاری باید این برنامه ها رو نوشت؟

dbdbdb
سه شنبه 08 فروردین 1391, 11:16 صبح
من از جملات شما اینطور برداشت کردم که ویزیتور هم حتما باید برنامه خودشو داشته باشه.
راه حلی که من گفتم کارو سخت تر میکنه.
بنظرم همون طور که خودتون گفتید یه وب اپلیکیشن بنویسید و کاربر با استفاده از مرورگر تبلت و گوشیش راحت میتونه باهاش کا کنه.

sarapepors
سه شنبه 08 فروردین 1391, 11:24 صبح
من از جملات شما اینطور برداشت کردم که ویزیتور هم حتما باید برنامه خودشو داشته باشه.
راه حلی که من گفتم کارو سخت تر میکنه.
بنظرم همون طور که خودتون گفتید یه وب اپلیکیشن بنویسید و کاربر با استفاده از مرورگر تبلت و گوشیش راحت میتونه باهاش کا کنه.
مرسی از شما .
بقیه دوستان هم اگر نظری دارید لطفا بفرمایید .

vof.ir
سه شنبه 08 فروردین 1391, 11:33 صبح
با سلام
به نظر من هم بهترین کار در صورتی که میتونید دسترسی به اینترنت را برای ویزیتورها تحت هر شرایطی فراهم کنید این هست که، برنامه شما تحت وب باشد، و ویزیتورها با هر سیستم عاملی، و فقط از طریق مرورگر بتونند کارشان را انجام دهند، حالا یک موقعی ممکنه که لازم باشه که ویزیتور پیش فاکتور را صادر کند اما نت در دسترس نباشه، اون موقع به نظرم باید بهش این امکان را بدهید که لااقل روی سیستم خودش ثبت کنه و بعدا به دیتابیس اصلی منتقل بشه،
البته بستگی به سناریوی شما داره