PDA

View Full Version : سوال: مشکل در اضافه کردن کریستال ریپورت به پروژه در هنگام publish

mshirzad68
سه شنبه 08 فروردین 1391, 15:24 عصر
سلام
خسته نباشید و وقتتون بخیر
سوال من اینه که آیا وقتی در هنگام publish کردن پروژه در قسمت Application Files تمام فایل های مربوط به کریستال ریپورت رو رو حالت include بزاریم ؛ این فایل ها در کامپیوتر مشتری نصب میشن و او میتونه بدون هیچ مشکلی گزارش های کریستال رو ببینه ؟
در حال حاضر روی سیستم های دیگه کریستال ریپورت رو به صورت دستی نصب میکنم .
ولی چون روی سیستم خودم کریستال ریپورت نصبه نمیتونم تست کنم ببینم درست کار میکنه یا نه ؟

در حالت کلی برای این که کریستال ریپورت هم همراه نرم افزاری که نوشتیم نصب بشه ( بدون نیاز به دانلود ) چه کاری باید انجام بدیم ؟

طبیب دل
سه شنبه 08 فروردین 1391, 18:35 عصر
کسی نظری نداره؟

sinaone1
سه شنبه 08 فروردین 1391, 19:15 عصر
دوست عزیز برای اینکه Crystal در کامپیوتر کاستامر نصب بشه شما باید روی نام ستاپتون در solution کلیک راست و properties را زده سپس دکمه prerequi... رو زده و تیک crystal report رو بزنید

mshirzad68
چهارشنبه 09 فروردین 1391, 11:26 صبح
دوست عزیز برای اینکه Crystal در کامپیوتر کاستامر نصب بشه شما باید روی نام ستاپتون در solution کلیک راست و properties را زده سپس دکمه prerequi... رو زده و تیک crystal report رو بزنید

ممنون دوست عزیز . این کار رو انجام دادم
ولی پایینش نوشته بود که محصول مورد نظر از سایت سازنده اش دانلود بشه.
البته من گزینه ی پایینیش رو انتخاب کردم که نوشته بود از محلی که فایل های ستاپ نرم افزار موجوده نصب بشه .
حالا هنگام نصب فایل های نصب کریستال رو توی پوشه ستاب برنامه قرار میدم
نمیدونم نصب میشه یا نه .

ehsan_gol65
سه شنبه 15 فروردین 1391, 15:33 عصر
شما وقتی این کارو می کنی ، خودش یا فایل نصب می زاره واسه کریستال ، اگه کامپیوتر فایل هاشو نداشته باشه ، اتوماتیک ستاپ برنامه کریستال رو نصب می کنه ، کار دیگه ای لازم نداره

Hybrid
سه شنبه 15 فروردین 1391, 15:59 عصر
ممنون دوست عزیز . این کار رو انجام دادم
ولی پایینش نوشته بود که محصول مورد نظر از سایت سازنده اش دانلود بشه.
البته من گزینه ی پایینیش رو انتخاب کردم که نوشته بود از محلی که فایل های ستاپ نرم افزار موجوده نصب بشه .
حالا هنگام نصب فایل های نصب کریستال رو توی پوشه ستاب برنامه قرار میدم
نمیدونم نصب میشه یا نه .

سلام ، شما اول اون خاصیت CopyLocal مربوط به رفرنس های CrystalReport رو برابر True کن ، سپس Engine ها کریستال (32 بیت و 64 بیت) رو از اینترنت بگیر و داخل پوشه دیباگ قرار بده. و در آخر فایل طراحی گزارش با پسوند .rpt کریستال رو داخل پوشه دیباگ قرار بده و در لیست فایل های ستاپ بزار.

دیگه مشکلی نداره