PDA

View Full Version : سوال: نصب بورلند C++ در ویندوز 64 بیتی

daneshjoo91
چهارشنبه 09 فروردین 1391, 13:00 عصر
سلام دوستان
از اونجایی که برای برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس ،کار تو محیط بورلند خیلی ساده تر از کار تو ویژواله،می خواستم بدونم چه جوری میشه بورلندو تو ویندوز 64بیتی نصب کرد.مدتهاست که دنبال رفع این مشکلم و به نتیجه ای هم نرسیدم.نسخه ی 5 به بالا بورلندو هم تهیه کردم ولی تو لب تابم نصب نشد. از برنامه dos boxهم استفاده کردم و طبق دستورالعملها عمل کردم ولی اینم نتیجه نداد.واقعا کلافه شدم .شاید محیط بورلند خیلی ساده و قدیمی باشه ولی کار کردن تو ویژوال واقعا برام سخته.اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه.

amir.bakhtiari
چهارشنبه 09 فروردین 1391, 15:17 عصر
مشکلتو نمیدونم
ولی
DEV-C++
و
CodeBlocks
کارباهاشون راحته هم ساده هم 32bit داره هم 64bit

Felony
چهارشنبه 09 فروردین 1391, 15:19 عصر
نسخه تحت ویندوز ++Borland C رو نصب کنید ، من بدون هیچ مشکلی روی ویندوز 64 بیتی صبح تا شب دارم باهاش کار میکنم .
CodeBlocks هم خوبه .

عکس مربوط به مشخصات ++BC رو براتون ضمیمه کردم .

Ananas
چهارشنبه 09 فروردین 1391, 22:01 عصر
سلام.
آقای تاجیک من با c++builder کار میکنم و با bc++ خیلی آشنا نیستم ولی از قیافه پنجره هاش احساس میکنم باید قدیمی باشه درسته؟ چرا با c++builder کار نمی کنید و با bc++کار می کنید؟ اگه لطف کنید راجب تفاوت هاشون توضیح بدید ممنون میشم.
و یک سوال دیگه اینکه با ctrl+space خوب کار میکنه؟ خیلی برام مهمه اگه میشه یه سری هم به آدرس پایین بزنید ممنون.
http://barnamenevis.org/showthread.php?314886-ctrl-space-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-define