PDA

View Full Version : سوال: برگشت به صفحه قبل از لاگین کردن

mohsen.nsb44
پنج شنبه 10 فروردین 1391, 16:16 عصر
سلام خدمت همه دوستان
من از کنترل لاگین خود asp.net برای ورود اعضا استفاده میکنم
همانطور که میدانید این کنترل خاصیتی به نام DestinationPageUrl جهت انتقال به صفحه ای که توسط برنامه نویس مشخص شده به کار میرود(البته بعد از لاگین کردن کاربر) حال من نمیخوام از چنین خاصیتی استفاده کنم
به عنوان مثال در نظر بگیرید شخصی بدون اینکه با نام کاربری و کلمه عبور وارد سایت شود میخواهد وارد صفحه خرید اینترنتی شود چون لاگین نکرده به صفحه ای دیگر منتقل میشود و متنی جهت عدم ورود نمایش داده میشود حال میخوام زمانی که کاربر با نام کاربری و کلمه عبور وارد شد به صورت اتوماتیک به قسمت خرید اینترنتی منتقل بشود
اما زمانی که چنین پیشامدی رخ نداده باشد باید در همان صفحه بعد از لاگین کردن بماند و به صفحه دیگری منتقل نشود.
امیدوارم منظورم را واضح بیان کرده باشم
اگر احساس میشه جایی رو گنگ توضیح دادم بگین تا بیشتر توضیح بدم

reza4359
پنج شنبه 10 فروردین 1391, 16:58 عصر
داخل web.config این کد رو بذارید
البته باید برای صفحاتتون هم سطح دسترسی تعیین کنید
<authentication mode="Forms">
<forms name="reza" loginUrl="login.aspx" defaultUrl="Default.aspx" protection="All" timeout="30" requireSSL="false" slidingExpiration="true" enableCrossAppRedirects="false" cookieless="AutoDetect"/>
</authentication>

mohsen.nsb44
پنج شنبه 10 فروردین 1391, 17:48 عصر
داخل web.config این کد رو بذارید
البته باید برای صفحاتتون هم سطح دسترسی تعیین کنید
<authentication mode="Forms">
<forms name="reza" loginUrl="login.aspx" defaultUrl="Default.aspx" protection="All" timeout="30" requireSSL="false" slidingExpiration="true" enableCrossAppRedirects="false" cookieless="AutoDetect"/>
</authentication>
دوست عزیز با این کد شما باز با لاگین کردن کاربر به صفحه default.aspx? منتقل نمیشه؟
در ضمن من خواستم که اگه کاربر لاگین نکرده به صفحه ای دیگر منتقل بشه و متنی جهت عدم ورود نمایش داده میشود حال میخوام زمانی که کاربر با نام کاربری و کلمه عبور وارد شد به صورت اتوماتیک به همان صفحه قبل منتقل بشود