PDA

View Full Version : کار با Ehlib

بهمن بهار
دوشنبه 07 آذر 1384, 18:13 عصر
با عرض سلام احترام
من کامپوننت Ehlib را دانلود کردم و حسابی هم وقت گذاشتم و پروژه ام را تمام کرم ولی
فایل EXE آن اجرا نمی شود و خطای میدهد و فقط با شرط اجرای همزمان دلفی برنامه EXE هم اجرا میشود. Ehlib Full را میخواهد .
1- آیا Full این کامپوننت را میتوان بصورت رایگان تهیه کرد یا خیر و اگر مثبت است از کجا.
چون هرچقد جستجو کردم نتیجه نگرفتم.

2 - اگر رایگان ندارد درصورتیکه بتوان آنرا با پرداخت هزینه (هرچقدر ارزانتر بهتر) آنرا دریافت کنم
از کجا و به چه صورت و مبلغ آن چه مقدار است.

3 - آیا برای کار برنامه در شبکه و بانکهای Sql کامپوننت Ehlib احتیاج به تنظیمات خاصی دارد یا خیر ؟
لطفا در صورتیکه آنرا سراغ دارید خیلی فوری (لطفا) طریقه پرداخت هزینه احتمالی و دریافت آن را برایم ارسال کنید

فوری فوری
bahman_2525@yahoo.com

با تشکر قبلی

بهمن بهار
سه شنبه 08 آذر 1384, 20:01 عصر
دریغ از یک جواب

Developer Programmer
سه شنبه 08 آذر 1384, 22:18 عصر
سوالی که میکنید خیلی ابتدایی است... جستجو کنید تا به جواب برسید...
ضمنا ارسال پستهای مکرر به منظور بالا کشیدن پست ممنوع است

بهمن بهار
چهارشنبه 09 آذر 1384, 20:25 عصر
جناب آقای افشین زوار

با عرض سلام و احترام

1 - هیچ وقت به اطلاعاتی که داری مغرور نباش و هرگز فراموش نکن که در ابتدا چه بودی ؟
شاید برای شما ابتدایی باشد ولی من 2 ماه برای این برنامه وقت گذاشته ام و برایم خیلی هم مهم است
نه ابتدایی
2 - این سایت به منظور استفاده همه برنامه نویسها طرحی شده و هدف آموزش است .
در یک دانشگاه فوق دیپلم /لیسانس / فوق لیسانس /دکترا / و دکترای تخصصی در کنار هم تحصیل میکنند و هیچ وقت به یکدیگر فخر نمی فروشند.

3 - شما از آبان 82 تا کنون (لااقل 2 سال) تجربه مفید دارید و خیلی چیزها بیشتر از من بلد هستید ولی همانطور که نباید گذشته را فراموش کنی آینده را هم ببین. شاید دو سال دیگر که من هم 2 سال تجربه کسب کردم از الان شما خیلی بیشتر اطلاعات داشتم پس لطفا مقایسه نکنید.

4 - پست های من شاید حتی از تعداد انگشتان دست بیشتر نشود.
5 - من از اینکه به سایتی مراجعه میکنم که هم خیلی چیزها یاد میگیرم و هم مشکلاتم را عنوان میکنم خوشحالم و بیشتر کردن تعداد پست ها به هیچ عنوان هدفم نبوده و نیست . و عنوان کردن این مطلب از شما نشان دهنده این است که اگر فردی هرچقدر تعداد پستها ی بیشتر ی داشته باشد و ستاره بیشتری کسب کند جایزه ارزشمندی دریافت خواهد کرد که من قسم میخورم از این مطلب اطلاعی نداشتم.
6 - من مطلب را جستجو کردم و قسم میخورم که لااقل 12 ساعت تمام وقت مرا گرفت ولی پیدا نکردم و کامپوننتهای موجود هم فقط در سایتهای خارجی و با پرداخت هزینه بود که مشکل طریقه پرداخت هزینه را داشتم.

امیدوارم از این جواب برداشت نادرست نکنید و کمی در موردش فکر کنید.

vcldeveloper
پنج شنبه 10 آذر 1384, 02:32 صبح
3 - آیا برای کار برنامه در شبکه و بانکهای Sql کامپوننت Ehlib احتیاج به تنظیمات خاصی دارد یا خیر ؟
خیر، EhLib هم یه کامپوننت برای نمایش/ویرایش داده های بانک اطلاعاتی هست (مثل DBGrid) و داده ها رو از یک DataSource دریافت میکنه، پس محل قرارگیری داده ها و نوع اتصال به اونها ربطی به EhLib نداره.

1- آیا Full این کامپوننت را میتوان بصورت رایگان تهیه کرد یا خیر و اگر مثبت است از کجا.
می تونی توی سایت های WAREZ دنبالش بگردی. راه آسونتر اینه که از نرم افزارهای مثل eMule استفاده کنی و از طریق اونها جستجو کنی: http://www.emule-project.net/home/perl/general.cgi?l=1

بهمن بهار
جمعه 11 آذر 1384, 17:48 عصر
با عرض ادب و احترام
آقای کشاورز از راهنمایی شما خیلی متشکرم مشکل ام حل شد.
فقط در موقع کار کردن با آن در بعضی از جدولها که رنگ برایش تعریف میکنم همان رنگ پیش فرض خودش عمل میکند و رنگهایی که برای OddRowColor و EventRowColor و FixedColor انتخاب میکنم بی تاثیر اند در قسمت ParentColor جدول و هم فرم را امتحان کردم ولی بازهم همان رنگ ثابت یعنی ردیفها سفید و FixedColor هم همان رنگ پیش فرض است گاهی اوقات رنگ قیل از کامپایل درست است ولی با اولین کامپایل برمیگردد به همان حالت.
اگر امکان دارد راهنمایی کنید.
با عرض تشکر قبلی

arma4c
سه شنبه 19 تیر 1386, 16:44 عصر
چگونه مشکلتون حل شد؟ آیا توانستید نسخه فول را پیدا کنید؟ یا چی؟