PDA

View Full Version : باز نشدن دایرکتوری(لیست) و فایلهای آن برای کاربر

webpower
جمعه 11 فروردین 1391, 03:51 صبح
سلام دوستان
من یک پوشه شاخه اصلی پروژم دارم که فایل های css و html و عکسها رو توی اون ذخیره میکنم میخوام به هر نحوی که شده این پوشه باز نشه یا اگر باز شد فایل هاش نمایش داده نشن این امکان وجود داره؟
اگر توی فایل htaccess همه رو deny کنم به جز خود سرور کار میکنه؟ من سرور آنلاین ندارم برای همین میپرسم
لطفا راهنمایی کنید

MostafaEs3
جمعه 11 فروردین 1391, 04:33 صبح
کاری نداره که ! پرمیشن (permission) رو بذار روی 000 ! اینجوری اگه کسی بخواد بره توش ارور 403 میده ... اگه روی 000 بذاری خود فایل منیجر هاست هم فایلها رو نمایش نمیده ... ولی فکر کنم اگه روی 044 بذاری خود هاست دسترسی داشته باشه

برای قسمت user هرسه تا رو تیک بزن ! :لبخند:

MMSHFE
جمعه 11 فروردین 1391, 09:25 صبح
یک راه دیگه هم هست. توی اون پوشه، یک فایل index.php بگذارین و این کد رو توش بنویسید:

header('Location: ../index.php');
exit();

اینطوری هروقت کسی اسم اون پوشه رو وارد کرد، به فایل index.php در پوشه بالاتر هدایت میشه. میتونید به جای index.php/.. مسیر دقیق سایتتون رو بدین (مثلاً http://www.mysite.com)
فقط مراقب باشین که فایل رو با کدگذاری ANSI یا UTF-8 without BOM ذخیره کنید.
موفق باشید.

binyaft
جمعه 11 فروردین 1391, 12:14 عصر
کاری نداره که ! پرمیشن (permission) رو بذار روی 000 ! اینجوری اگه کسی بخواد بره توش ارور 403 میده ... اگه روی 000 بذاری خود فایل منیجر هاست هم فایلها رو نمایش نمیده ... ولی فکر کنم اگه روی 044 بذاری خود هاست دسترسی داشته باشه

برای قسمت user هرسه تا رو تیک بزن ! :لبخند:

000 و... که بذاره دیگه خودشم نمیتونه تو قالب ازش استفاده کنه ....

webpower
جمعه 11 فروردین 1391, 15:15 عصر
ترجیح میدم ارور 404 رو نشون بده
ببخشید پرمیشن چیو؟
توی خود فایل منیجر باید تنظیم کنم؟

MMSHFE
جمعه 11 فروردین 1391, 17:40 عصر
خوب توی همون فایل index.php که گفتم، میتونید هدر 404 رو ارسال کنید و عمل Redirect انجام ندین. موفق باشید.

webpower
جمعه 11 فروردین 1391, 18:40 عصر
سلام
خوب اگر از منبع صفحه لینک css رو پیدا کرد و خواست مستقیم وصل بشه اون فایل index.php کار نمیکنه

binyaft
جمعه 11 فروردین 1391, 19:04 عصر
http://aliha.ir/2010/02/21/css-file-protection/

MMSHFE
جمعه 11 فروردین 1391, 19:21 عصر
ضمناً با htaccess. میشه به راحتی جلوی دسترسی مستقیم به فایلهای CSS و... رو گرفت.

ahmadelahi
شنبه 19 اسفند 1391, 20:09 عصر
ببخشید
من می خواستم یک پوشه ام رو ی هاستم پرمیشنش رو 000 کنم نمی دونم چی شد که کل دارکتوری home شده 000 حالا نه وب سایتم باز میشه نه به پوشه هام و فایل هام دسترسی دارم که بخوام پرمیشنش رو تغییر بدم اگه روشی می دونید راهنماییم کنید
لطفا اگه می تونید به طور کامل توضیح بدید چون من تازه کارم
ایمیلم :
ahmadelahi31@yahoo.com

MMSHFE
شنبه 19 اسفند 1391, 23:40 عصر
اینجاست که میگن اومدین ابرو رو درست کنید، زدین چشمش رو هم کور کردین! تنها راهش تماس با پشتیبانی هاستتون هست.