PDA

View Full Version : پاس دادن مسير ديتابيس از سي شارپ به كانكشن استيمول سافت

jmfnima
جمعه 11 فروردین 1391, 13:55 عصر
با سلام به همه دوستان
من براي گزارشگيري با استيمول سافت ابتدا يك كانكشن از داخل محيط طراحي استيمول به صورت دستي ايجاد كردم يعني اينكه بانك اطلاعاتي رو به صورت دستي به گزارش استيمول وصل كردم حالا اگه مسير اين بانك عوض بشه كانكشن ايجاد شده به هم ميريزه براي اينكه مسير كانكشن رو از سي شارپ به استيمول سافت پاس بدم بايد چيكار كنم ؟؟ اين كار رو با چه كدي بايد انجام داد؟!

jmfnima
یک شنبه 13 فروردین 1391, 14:56 عصر
از دوستان کسی نمیتونه کمکم کنه ؟

crazy_1892
یک شنبه 13 فروردین 1391, 20:36 عصر
سلام

Sti.Dictionary.Databases.Add(new Stimulsoft.Report.Dictionary.StiSqlDatabase("Connection", Program.connection));
Sti.Dictionary.Variables["Sherkat"].Value = ClassLoad.Id.ToString();

اولی برای connection هست دومی هم برای پارامتر

jmfnima
یک شنبه 13 فروردین 1391, 22:59 عصر
با تشکر از شما دوست عزیز
ولی من نمیخوام با کد نویسی یک دیتابیس جدید به استیمول اضافه کنم .
من اول از قسمت طراحی یک کانکشن و کدهای اس کیو ال رو درست کردم فقط میخوام مسیر دیتابیسی که در قسمت طراحی بهش دادم رو با روش کد نویسی و از طریق سی شارپ اینکار رو بکنم .

crazy_1892
دوشنبه 14 فروردین 1391, 00:21 صبح
دوست عزیز این دیتابیس جدید نیست شما باید آدرس همون دیتابیسی را که ازش گزارش تهیه کردی با استفاده از دستور بالا به گزارش ارسال کنی

محمدجواد67
شنبه 03 تیر 1391, 06:52 صبح
با سلام
میشه این کد ها رو برای win application هم بنویسید در C#

NasimBamdad
شنبه 03 تیر 1391, 11:48 صبح
پست شماره 3 هست دیگه . به زبان C# هست . اونجا می خواهید گزارش رو اجرا کنید ، از این کد استفاده کنید

محمدجواد6
یک شنبه 04 تیر 1391, 17:39 عصر
من این کد رو نوشتم جواب نمیده
SqlConnection con = newSqlConnection("Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirecto ry|personel.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True");
DataSet dset = newDataSet();
SqlDataAdapter adap = newSqlDataAdapter();
adap.SelectCommand = newSqlCommand();
adap.SelectCommand.Connection = con;
adap.SelectCommand.CommandType = CommandType.StoredProcedure;
adap.SelectCommand.CommandText = "select_information";
adap.Fill(dset, "1");

stiReport1.Dictionary.Databases.Add(new Stimulsoft.Report.Dictionary.StiSqlDatabase("Connection","Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirecto ry|personel.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"));
stiReport1.RegData(dset);
stiReport1.Show();

محمدجواد6
یک شنبه 04 تیر 1391, 17:46 عصر
کسی می تونه کمکم کنه
وقتی پروژه رو ران میکنم صفحه گذارشم باز میشه و کاغذ خالی

takgig
یک شنبه 04 تیر 1391, 21:21 عصر
سلام دوست عزیز .(منم این مشکل رو داشتم و با این روش مشکل خودم رو حل کردم.

شما می تونی از دیتا تیبل استفاده کنی و اطلاعات گزارشت رو به Stimulsoft پاس بدی .(یعنی شما داخل C#‎ خروجی گزارشت رو داخل یک دیتاتیبل میریزی و اون دیتاتیبل رو به گزارش stimul پاس می دی )

SqlConnection cn = new SqlConnection();
cn.ConnectionString = "Data Source=(Local);Initial Catalog=MahdiDB;User ID=1;Password=1;Trusted_Connection=False;";
SqlCommand cmd = new SqlCommand("select * from FaultReport where DateConnect='' OR TimeConnect=''");
cmd.Connection = cn;
SqlDataAdapter da = new SqlDataAdapter(cmd);
DataTable dt = new DataTable();
da.Fill(dt);
stiReport1.RegData("DataSource1", dt);
stiReport1.Compile();
stiReport1.Render(true);
stiReport1.Show();

بعد داخل صفحه design مربوط به stiReport1 این کارو می کنی .

توی Dictionary یک new DataSource می زنی و بعد این گزینه رو انتخاب می کنی Data from Dataset ,Data tables

حالا در قسمت Name in Source عبارت dt رو تایپ کن و در قسمت Name و Alias عبارت DataSource1 رو تایپ کن و در قسمت columns یکی یکی ستونهای خروجی گزارشت رو درست کن.

و .....