PDA

View Full Version : تو محیط Report viewer ،دیتا روبروی هدر بخوره نه زیرش

shocraneh
جمعه 11 فروردین 1391, 17:04 عصر
با سلام .من میخام تو محیط Report viewer ،دیتا روبروی هدر بخوره نه زیرش . تو tablix این امکان وجود نداره .چی کا باید کرد؟؟
مثال نامheader رضاdata

pourang_us
جمعه 11 فروردین 1391, 23:09 عصر
با درود به شما
من شاید دریت متوجه منظور شما نشده باشم اما برداشت من از سوال شما این بود که در هر ردیف هدر یا دیتیل اطلاعات به همراه لیبل هاشون نمایش داده شوند. فکر میکنم اگر لیبل رو توی هر ردیف کتار دیتا قرار بدی مشکلتون حل بشه و از جای دیگه حذف بکنی.

امیدوارم که مشکل شما رو به درستی متوجه شده باشم

shocraneh
یک شنبه 13 فروردین 1391, 18:48 عصر
نه منظور من اینه که چند تا ردیف دیتا داشته باشم .مانند مثال زیر
نام علی نام خانوادگی نادری
تاریخ تولد 1/1/40 ش ش 120

p.yazdkhasti
یک شنبه 13 فروردین 1391, 19:07 عصر
سلام
با توجه نیاز شما می توانید از Header استفاده نکنید و نام ستون به همراه فیلد اطلاعاتی را در داخل بخش Data مربوط به Tablix وارد نمایید.
همچنین در این مورد پیشنهاد من استفاده از کنترل List در Report به جای Table یا به عبارت دیگر Tablix است.

shocraneh
دوشنبه 14 فروردین 1391, 10:31 صبح
باسلام وتشکر من از Tablix استفاده میکنم. من نیاز به چند ردیف دیتا دارم حالا میتونم چهار تا tablix رو گزارش بزارم .یه سوال: روشی نداریم که همون tablix اول رو بتونیم چند سطری کنیم تا نیاز به چند تا tablix نداشته باشیم؟؟

SilverGold
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 23:46 عصر
دوست عزیز سلام میدونم یک کم دیر جواب دارم میدم ولی من الان دیدم چون خودم هم به این بلای خانه مان سوز گرفتار شده بودم دلم نیومد کمکتون نکنم

آقا میتونی کلیک راست کنی و اینسرت کنی تا بی نهایت

SilverGold
شنبه 16 اردیبهشت 1391, 17:00 عصر
سلام به همه دوستان

متاسفانه دوستان سریع به این بخش نزدند ولی من گفتم سوالم رو کمی بازترش کنم :

نگاه کنید من میخوام در یک تکس باکس در ریپورتم چندین فیلد رو کنار هم قرار بدم نمیدونم باید در کجای تکس باس این مطلب رو بنویسم

مثلا من چند فیلد دارم : FirstName - LastName - FatherName

حالا میخوام در یک تکست باکس موقع خروجی این شکلی نمایش بده

نام و نام خانوادگی عباس کردیان فرزند علی اصغر

یعنی چند فیلد را با هم ترکیب کنم در ریپورت

ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنن

majjjj
دوشنبه 18 اردیبهشت 1391, 09:12 صبح
این هم بخاطر اون

دوست عزیز سلام میدونم یک کم دیر جواب دارم میدم ولی من الان دیدم چون خودم هم به این بلای خانه مان سوز گرفتار شده بودم دلم نیومد کمکتون نکنم

برای این کار تو قسمت کد نویسی کریستال فیلد های مورد نظرتون رو با هم + کنید و یک فیلد فرمول بسازید

robat7
سه شنبه 20 تیر 1391, 19:43 عصر
روش پیشنهادی دوستمان majjjj نیز در رپورت وییر قابل اجرا است.