PDA

View Full Version : گریدویو به صورت یوزر کنترل

skmr_ae
جمعه 11 فروردین 1391, 17:57 عصر
سلام
سال نو مبارک
دوستان عزیز کسی گریدویو به صورت یوزر کنترل داره؟؟(که قابلیت add , delete , update داشته باشه)
(برای application می خوام)که لطف کنه و برام بذاره...
ممنون

skmr_ae
شنبه 12 فروردین 1391, 11:31 صبح
سلام
سال نو مبارک
دوستان عزیز کسی گریدویو به صورت یوزر کنترل داره؟؟(که قابلیت add , delete , update داشته باشه)
(برای application می خوام)که لطف کنه و برام بذاره...
ممنون

سلام
دوستان خواهش می کنم
کمک کنید
کسی گرید یوزر کنترلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

skmr_ae
دوشنبه 14 فروردین 1391, 09:41 صبح
سلام
دوستان خواهش می کنم
کمک کنید
کسی گرید یوزر کنترلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
خواهش می کنم یکی کمک کنه خیلی فوریه...:گریه:

samadblaj
دوشنبه 14 فروردین 1391, 13:47 عصر
حتما باید به صورت user control باشه ؟
میتونم برات پیدا کنم اما نه به صورت user خودت میتونی به صورت user به راحتی بسازیش، یه تاپیک جدا هم بزنی برا راهنمایی های بیشتر؟

دانلود (http://www.lowlevelcode.com/wp-content/uploads/2012/02/PhoneBook.rar)

skmr_ae
دوشنبه 14 فروردین 1391, 16:39 عصر
حتما باید به صورت user control باشه ؟
میتونم برات پیدا کنم اما نه به صورت user خودت میتونی به صورت user به راحتی بسازیش، یه تاپیک جدا هم بزنی برا راهنمایی های بیشتر؟

دانلود (http://www.lowlevelcode.com/wp-content/uploads/2012/02/PhoneBook.rar)

سلام
ممنون از راهنمایی تون دوست من
فقط اطلاعات این برنامه در بانک ذخیره نمی شد..!!!!!!!!!!
دوم اینکه آخه چطور این برنامه رو تبدیل به یوزر کنترل کنم
خواهش می کنم راهنمایی کنید...
بازم ممنون

samadblaj
دوشنبه 14 فروردین 1391, 17:18 عصر
خیلی ساده است ببینید من یه نمونه براتون ساختم که پیوست کردم

نوع پروژه رو Windows Forms Control Library انتخاب کنید، ابزار خودتون رو بهش اضاف کنید کد هاتون رو وارد کرده و اجراش کنید (همین) حالا میتونید به مسیر ذخیره توی پوشه bin رفته و فایل dll رو برداشته و هر جا تو هر پروژه ای دوست داشتید ازش استفاده کنید.
برای اضافه کردنم به پروژه ی دیگه هم میتونید توی toolbox کلیک راست کرده و choose Items رو انتخاب کرده و فایل dll قبلی رو اضاف کنید و بدون محدودیت استفاده کنید امیدوارم متوجه شده باشید سوالی بود بگید.

skmr_ae
دوشنبه 14 فروردین 1391, 19:27 عصر
خیلی ساده است ببینید من یه نمونه براتون ساختم که پیوست کردم

نوع پروژه رو Windows Forms Control Library انتخاب کنید، ابزار خودتون رو بهش اضاف کنید کد هاتون رو وارد کرده و اجراش کنید (همین) حالا میتونید به مسیر ذخیره توی پوشه bin رفته و فایل dll رو برداشته و هر جا تو هر پروژه ای دوست داشتید ازش استفاده کنید.
برای اضافه کردنم به پروژه ی دیگه هم میتونید توی toolbox کلیک راست کرده و choose Items رو انتخاب کرده و فایل dll قبلی رو اضاف کنید و بدون محدودیت استفاده کنید امیدوارم متوجه شده باشید سوالی بود بگید.

سلام دوست من
بازم ممنون:تشویق:
توی یوزر کنترل کردن مشکلی ندارم
مشکلم اینه که چطور توی یوزر کنترل (برنامه گرید که به صورت یوزر کنترل هست) نام جدولی که باید add , del , update رو روش انجام بدم توی برنامه های مختلف عوض کنم؟؟؟:متفکر:
ممنون می شم کمکم کنید