PDA

View Full Version : connection string مقیم رو هاست

sina42048
شنبه 12 فروردین 1391, 15:12 عصر
سلام بر همه دوستان عزیز

یه سوال دارم از همتون ....... میشه کد connection string که در web.config نوشته میشه رو به من بدین ، خیلی ضروریه ، لطفاً این تاپیک رو هم نبندین ، و در آخر هم بگین که مثلا به جای user id و ... چی باید بنویسم ، <<منظورم چه اطلاعاتیه >>

وبسایتی که با asp.net طراحی کردم ، برنامه نویسیش با زبان VB هستش !
بانک اطلاعاتی استفاده شده SQL SERVER !
با تشکر

bitasoft.ir
شنبه 12 فروردین 1391, 16:50 عصر
سلام.
این هم از کانکشن استرینک وب کانفیگ

<add name="ConStrName" connectionString="server=IP_Or_NameOf_Sql_Sqerver;database=DbName;UI D=User_ID;pwd=PassWord;Connect Timeout=200;pooling=false" providerName="System.Data.SqlClient" />

sina42048
شنبه 12 فروردین 1391, 17:01 عصر
ممنون دوست عزیز ، میشه یه کم توضیح هم بدید !

به جای name باید چی نوشته بشه ؟

fakhravari
شنبه 12 فروردین 1391, 18:00 عصر
در سرور اکسپلوره یه جدول بگیرید درگ کنید در فرم و بعد سیو کنید در وب کانفیگ کانکشن میبینید.
<connectionStrings>
<clear/>
<add name="LocalSqlServer" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\ASPNETdb.MDF;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
<add name="LocalSqlServer1" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\ASPNETdb.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>

تنطیمات کلی در سایت http://www.connectionstrings.com

reza4359
شنبه 12 فروردین 1391, 18:05 عصر
دوست عزیز name اول که نام کانکشنه
برای این قسمتم server=IP_Or_NameOf_Sql_Sqerver که باید آیپی سروری که ازش هاست گرفتی را ست کنی
بعدم که اسم دیتابیس و یوزر و پسورد دیتابیس وارد میکنی
موفق باشی

sina42048
شنبه 12 فروردین 1391, 18:21 عصر
ممنون از همه دوستان