PDA

View Full Version : راهنمایی برای طراحی این پروژه پایان دوره

Mohammad Rahmani
یک شنبه 13 فروردین 1391, 09:18 صبح
سلام
من برای پروژه پایان دوره باید یک سیستم جامع برای دسکتاپ و اینترنت طراحی کنم که بوسیله آن بتوان یک نقشه اتوکد و یا لایه های شیپ را در آن نمایش داد و با اتصال GPS به این برنامه بتوان اطلاعات آن را تخلیه کرد و روی آین نقشه نشان داد همچنین این نقشه و مختصات این نقاط باید از طریق اینترنت و در مرورگر کاربر نهایی قابل نمایش باشد
لطفا بگین باید از کجا شروع کنم و چه مراحلی رو باید طی کنم - زبان مورد استفاده سی شارپ و برای وب ASP.Net است
ممنون

aghayex
یک شنبه 13 فروردین 1391, 15:10 عصر
دوست عزیز این چیزی که شما می گید مربوط به چند تخصص برنامه سازی هست و از عهده یک شخص که بخاد خودش از بن و ریشه اونو پایه ریزی کنه خارجه به نظر من شما برا نمایش نقشه از کامپوننت های شرکت esri استفاده کنی کارت راه می یوفته

Mohammad Rahmani
یک شنبه 13 فروردین 1391, 16:24 عصر
دوست عزیز این چیزی که شما می گید مربوط به چند تخصص برنامه سازی هست و از عهده یک شخص که بخاد خودش از بن و ریشه اونو پایه ریزی کنه خارجه به نظر من شما برا نمایش نقشه از کامپوننت های شرکت esri استفاده کنی کارت راه می یوفته

ممنون دوست عزیز
میتونید یک توضیح مختصر در مورد این کامپوننت ها و روش کار با آنها بگین
اینکه مراحل این کار به چه صورت است

aghayex
یک شنبه 13 فروردین 1391, 18:34 عصر
شرمنده اطلاعاتم در همین حد بود که بهتون گفتم .
کامپوننت ها یه سری برنامه هایی هستند که سرعت ساخت برنامه ما رو بالا می برن و به ما امکاناتی می دن که اگه خودمون بتونیم شبیه به اونو درست کنیم خیلی وقت می بره و چیز معمولی هست که از اونها استفاده می کنن یعنی اگه شما از اون استفاده کنید کار اشتباهی انجام ندادید .
برا اطلاع از انواع کامپوننت های نقشه تو گوگل سرچ کنی چیزای خوبی دستت میاد و نحوه استفاده هرکدوم هم بسته به نوع شرکتی که اونو ساخته متفاوت هست.

Iman_1365
سه شنبه 15 فروردین 1391, 10:02 صبح
راهنمایی برای طراحی این پروژه پایان دوره

سلام
من برای پروژه پایان دوره باید یک سیستم جامع برای دسکتاپ و اینترنت طراحی کنم که بوسیله آن بتوان یک نقشه اتوکد و یا لایه های شیپ را در آن نمایش داد و با اتصال GPS به این برنامه بتوان اطلاعات آن را تخلیه کرد و روی آین نقشه نشان داد همچنین این نقشه و مختصات این نقاط باید از طریق اینترنت و در مرورگر کاربر نهایی قابل نمایش باشد
لطفا بگین باید از کجا شروع کنم و چه مراحلی رو باید طی کنم - زبان مورد استفاده سی شارپ و برای وب ASP.Net است

من هم شرایط مشابه شما رو داشتم
موضوع یک خرده سنگینه و از سطح کارشناسی بالاتره
کسی هم در این سایت اطلاعات خودشو در اختیار شما قرار نمیدهد . یا اینکه آگاهی محدودی دارند و یا اینکه حاضر نیستند اطلاعات خود را به صورت رایگان در اختیار دیگران قرار دهند با یک جستجو میتوانید ایم مطلب رو درک کنید
منبع فارسی هم وجود نداره

Mohammad Rahmani
جمعه 18 فروردین 1391, 19:56 عصر
من هم شرایط مشابه شما رو داشتم
موضوع یک خرده سنگینه و از سطح کارشناسی بالاتره
کسی هم در این سایت اطلاعات خودشو در اختیار شما قرار نمیدهد . یا اینکه آگاهی محدودی دارند و یا اینکه حاضر نیستند اطلاعات خود را به صورت رایگان در اختیار دیگران قرار دهند با یک جستجو میتوانید ایم مطلب رو درک کنید
منبع فارسی هم وجود نداره

کاملا موافقم
من فقط توانستم بفهمم که پروژه هایی از این دست توسط شرکت توانیر و شهرداری ها درحال انجام است
آیا تاکنون از دوستان کسی هست که با اینها همکاری داشته باشه؟

لطفا راهنمایی کنید