PDA

View Full Version : نمایش اطلاعات master-detail با استفاده از repeaterها

tayebeh
سه شنبه 08 آذر 1384, 13:19 عصر
با سلام به همه دوستان
من دو جدول دارم که اولی جدول parent و دومی جدول child می باشد . حالا می خواهم یک گزارش تهیه کنم که در آن هر عنصر جدول parent و اجزایش از جدولchild را نمایش بدهد . به همین منظور از یک
ریپیتر به نام parentrpt استفاده کردم که درون خود دو ستون دارد که یکی از این ستونها یک ریپیتر دیگر به نام childrptمی باشد . می خواهم با استفاده از آنها به ازای هر رکورد از جدول parent اجزایش از جدول childهم در childrptنشان داده شود .
لطفامرا راهنمایی کنید؟

p_frce
شنبه 25 آذر 1385, 13:41 عصر
سلام دوستان.
من هم دقیقا همین سوال رو دارم.
من میخوام توی دو تا dropdownlist ، توی اولی مثلا اسم کشورها بیاد و هر کدوم که انتخاب شد اسم استانهای متناظر با اون کشور ( که در database فرزند کشور هستند ) در dropdownlist دوم قرار بگیره.
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

Y2K
شنبه 25 آذر 1385, 14:33 عصر
با سلام به همه دوستان
من دو جدول دارم که اولی جدول parent و دومی جدول child می باشد . حالا می خواهم یک گزارش تهیه کنم که در آن هر عنصر جدول parent و اجزایش از جدولchild را نمایش بدهد . به همین منظور از یک
ریپیتر به نام parentrpt استفاده کردم که درون خود دو ستون دارد که یکی از این ستونها یک ریپیتر دیگر به نام childrptمی باشد . می خواهم با استفاده از آنها به ازای هر رکورد از جدول parent اجزایش از جدول childهم در childrptنشان داده شود .
لطفامرا راهنمایی کنید؟
لینک زیر بطور کامل با مثال و کد توضیح داده
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa478959.aspx

Y2K
شنبه 25 آذر 1385, 14:38 عصر
سلام دوستان.
من هم دقیقا همین سوال رو دارم.
من میخوام توی دو تا dropdownlist ، توی اولی مثلا اسم کشورها بیاد و هر کدوم که انتخاب شد اسم استانهای متناظر با اون کشور ( که در database فرزند کشور هستند ) در dropdownlist دوم قرار بگیره.
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
ابتدا شما باید ویژگی AutoPostBack اولی رو برابر true قرار بدین
سپس در متد selectedindexchange کدهای لازم رو برای مقدار دهی دومی بنویسین
در این متد باید شماره کشور انتخاب شده را گرفته و سپس آن را در بانک اطلاعاتی جستجو کرد و مقادیر را در DropDownList دومی نمایش دهید.