PDA

View Full Version : اشکال در نمایش فونت در سیستم های مختلف

maktab
یک شنبه 13 فروردین 1391, 19:10 عصر
سلام
من میخوام برنامه ای بنویسم و عرضه کنم برای همین نمیتونم زیاد برنامه خودم را تست کنم و بهتر دونستم از تجربیات بقیه استفاده کنم.
من میخوام در برنامم از فونت های مختلف استفاده کنم. نحوه کپی سازی آنها بر روی سیستم مقصد که فکر نکنم زیاد مشکل ساز باشه. مشکل اصلی من احتمال بزرگ و کوچک شدن (نامرتب شدن آنها) در سیستم های مختلف بخصوص در ویندوز های مختلف باشه.
آیا امکانی برای برطرف کردن آن هست؟ چه کارهایی باید بکنم تا با چنین مشکل هایی روبرو نشم.

Sirwan Afifi
یک شنبه 13 فروردین 1391, 20:38 عصر
میتونی موفق ساخت Setup فونت ها رو هم ضمیمه کنید.

mhsmity
یک شنبه 13 فروردین 1391, 20:54 عصر
سلام يادم مي ياد كه تو رنگ ها مشكل داشتم كه حالت هاي
system web coustom بود من هم از حالت web رنگ ها رو انتخاب مي كردم ديگه رنگ هاي برنامه در سيستم هاي مختلف به هم نمي خورد.

maktab
یک شنبه 13 فروردین 1391, 21:34 عصر
میتونی موفق ساخت Setup فونت ها رو هم ضمیمه کنید.
ممنون از پاسخگویی ولی اگر دقت کنید من گفتم مشکلی در انتقال فونت ها ندارم و به نظرم اصلا مشکلی هم نداره فوقش این کار را بعهده خود کاربر میزارم. مشکل من نمایش نادرست فونت هاست.

سلام يادم مي ياد كه تو رنگ ها مشكل داشتم كه حالت هاي
system web coustom بود من هم از حالت web رنگ ها رو انتخاب مي كردم ديگه رنگ هاي برنامه در سيستم هاي مختلف به هم نمي خورد.
ممنون از پاسخگویی. من یه بار از فونتی استفاده کردم که توی سیستم مقصد هم بود ولی اندازه آن با اندازه واقعی اختلاف داشت!! رزولوشن هم یکی بود. اصلا چنین مشکلی ممکنه پیش بیاد یا اون مشکلی که برای من ایجاد شد اتفاقی بود.

در کل آیا اگر فونت های مورد استفاده در برنامه را در سیستم مقصد قرار بدم و رزولوشن هم یکی باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد؟ حتی در ویندوز های مختلف مثل 7؟

Sirwan Afifi
یک شنبه 13 فروردین 1391, 21:57 عصر
با کپی کردن فونت در سیستم مقصد بدون مشکل نمایش داده می شود.