PDA

View Full Version : حرفه ای: آیا امکان استفاده از فایل OCX بر روی حافظه وجود دارد؟

mohsen24000
یک شنبه 13 فروردین 1391, 19:18 عصر
باسلام
یک فایل OCX حاوی ACTIVEX که داخل برنامه از آن استفاده می کنم را می خواهم به گونه ای استفاده کنم که فرد دیگری به آن دسترسی نداشته باشد، بعبارتی داخل حافظه لود و رجیستر شده و پس از پایان کار برنامه هم از حافظه خارج شود!؟
آیا امکان این کار وجود دارد؟ و یا چه راهی را برای عدم دسترسی سایرین به فایل اکتیوایکس می توان پیشنهاد نمود؟
از راهنمایی دوستان صمیمانه سپاسگزارم.

BORHAN TEC
یک شنبه 13 فروردین 1391, 20:43 عصر
به آدرس زیر یه نگاهی بکن:
http://forum.persiantools.com/t163521.html

MohsenB
یک شنبه 13 فروردین 1391, 22:24 عصر
سلام

روشی که آقا شاهین پیشنهاد دادن فکر کنم همون روش معمول یکی کردن چند تا فایل هست که اونم خیلی راحت میتونید فایل ها رو هنگام اجرای نرم افزار پیدا کنید چون در حالت معمول بصورت رمزگذاری شده تمام فایل ها درون یک فایل یا بیشتر قرار میگیرند و با اجرای برنامه همه اونها اکسترکت میشن و قابل اجرا ...

اگه بتونید نمونه کامپوننتی دلفی اون رو بنویسید و یا پیدا کنید از این همه دردسر نجات پیدا خواهید کرد .

موفق باشید

BORHAN TEC
یک شنبه 13 فروردین 1391, 23:18 عصر
و با اجرای برنامه همه اونها اکسترکت میشن و قابل اجرا ...بعید میدونم اینگونه باشه. به هر حال اگه در این زمینه توضیحی خواستید می توانید به صورت مستقیم با سازنده آن یعنی آقای نیکجو با نام کاربری Nima NT (http://barnamenevis.org/member.php?57986-Nima-NT) در ارتباط باشید.

اگه بتونید نمونه کامپوننتی دلفی اون رو بنویسید و یا پیدا کنید از این همه دردسر نجات پیدا خواهید کرد .برقراری امنیت در این رابطه آنقدرها هم که فکر می کنید ساده نیست و به احتمال زیاد یکی از راه حل های حرفه ای این موضوع همانی است که گفتم.

mohsen24000
شنبه 19 فروردین 1391, 10:11 صبح
باتشکر از دوستان!
فعلا راهی پیدا نکردم ولی تا حدودی به هدفی که می خواستم به این شیوه رسیدم:
1. فایل ocx انکود شده را در یک فایل تمپ تصادفی دکود کردم.
2. فایل تمپ را رجیستر کرده و سپس فرمی که از اکتیوایکس استفاده می کرد را create نمودم.
3. فایل ocx را unregister کرده و سپس فایل آن را نیز حذف کردم.
4. با این وصف برنامه بدون مشکل به کار خود ادامه می دهد.

Felony
شنبه 19 فروردین 1391, 11:04 صبح
4. با این وصف برنامه بدون مشکل به کار خود ادامه می دهد.
برای اینکه فایل در حافظه بار شده و در Address Space برنامه شما در حال استفاده هست ؛ فایل رو میشه با یک Memory Dump روی حافظه ذخیرش کرد .

ولی برای کاربران معمولی راه حل بدی نیست .