PDA

View Full Version : سوال: کمک برای پروژه کارشناسی

Mohammad Rahmani
یک شنبه 13 فروردین 1391, 19:53 عصر
سلام
من برای پروژه پایان دوره باید یک سیستم جامع برای دسکتاپ و اینترنت طراحی کنم که بوسیله آن بتوان یک نقشه اتوکد و یا لایه های شیپ را در آن نمایش داد و با اتصال GPS به این برنامه بتوان اطلاعات آن را تخلیه کرد و روی آین نقشه نشان داد همچنین این نقشه و مختصات این نقاط باید از طریق اینترنت و در مرورگر کاربر نهایی قابل نمایش باشد
لطفا بگین باید از کجا شروع کنم و چه مراحلی رو باید طی کنم - زبان مورد استفاده برای وب ASP.Net است

en-keramat
دوشنبه 14 فروردین 1391, 02:57 صبح
شما سیستم Web Gis می خواید طراحی کنید ؟؟
برای استفاده از فایل های Shap می توانید از SDK های Arc GIs استفاده کنید ، یه برنامه هم به اسم avax cad که Activex استفاده از فایل های Dwg داره و می توانید برای فراخوانی و نمایش فرمت dwg ازش استفاده کنید . در زمینه داده های Gps اطلاع دارید که برای استفاده از انها باید پردازش بشه ، که بحث پردازش اش یک مقوله بسیار پیچده و الگوریام های خاصی داره

برای نمایش اطلاعات اش تحت باید یه سیستم Web Gis پیاده سازی کنید.

hakim22
دوشنبه 14 فروردین 1391, 21:06 عصر
تبریک میگم واقعا که پروژه بسیار سنگینی دارید.
دادها ی GPS که توسط نرم افزار تحلیل میشوند. حتما کامپوننتهایی هم دارند که من اطلاعاتی در این مورد ندارم.
ولی برای کار ابتدا باید نقشه را در اتوکد باز کنید و کارهای محاسباتی را درون آن انجام دهید که اتوکد قابلیت های زیادی برای برنامه نویسی دارد.
سپس از فایلهای نقشه ی اتوکد خروجی عکس تهیه کنید
برای نمایش نقشه ها در بروسر باید نقشه ها رو به صورت عکس دربیاورید.