PDA

View Full Version : مبتدی: سوال در مورد swutchboard و نمایش فرم بدون دیدن ابزار های access

mojtaba_webdeveloper
دوشنبه 14 فروردین 1391, 13:30 عصر
با سلام
میخواستم بدونم تو access 2007 میشه switchboard یا فرم ها رو طوری طراحی کرد که با کلیک بر روی فایل اکسس به جای باز شدن فایل فقط فرم یا سوئیچ برد نمایش پیدا کنه ؟ یعنی کاربر منوی ابزار بالای اکسس و ابزار های نویگیشن کنار رو نبینه و فقط به فرم دسترسی داشته باشه ؟
اگر امکانش هست . به چه تنظیمانی احتیاج داره ؟

ممنون

mojahed.morteza
دوشنبه 14 فروردین 1391, 14:32 عصر
ـو قسمت option منوی Current Database در قیمت Display Form میتوانی فرمی که میخواهی هنگام بالا امده دیتابیست نشان داده شود را انتخاب میکنی.و تیک Display Status Bar را بردار تا منور ها نشان داده نشود

mojtaba_webdeveloper
دوشنبه 14 فروردین 1391, 15:02 عصر
ـو قسمت option منوی Current Database در قیمت Display Form میتوانی فرمی که میخواهی هنگام بالا امده دیتابیست نشان داده شود را انتخاب میکنی.و تیک Display Status Bar را بردار تا منور ها نشان داده نشود

بله چک کردم ولی کماکان منو ها نمایش پیدا میکنه

mojahed.morteza
دوشنبه 14 فروردین 1391, 15:44 عصر
ببخشید متنم ناقص و پر ازشتباه میاد .تو همون قسمت option منوی Current Database تیک Allow Full Menus را بردار عزیزم و اضافه بر این اگر در منو Save & Publish گزینه Save database as را انتخاب کنی و تو قسمت Advance گرینه Make ACCDE را بزنی دیگه کد ها وی بی هم که نوشتی نشون داده نمیشه فکر کنم البته مال من اکسس 2010 هست نمیدونم این گزینه ها دیگه تو اکسس 2007 اسمشون چیه و چی نیست

mojtaba_webdeveloper
دوشنبه 14 فروردین 1391, 15:54 عصر
ببخشید متنم ناقص و پر ازشتباه میاد .تو همون قسمت option منوی Current Database تیک Allow Full Menus را بردار عزیزم و اضافه بر این اگر در منو Save & Publish گزینه Save database as را انتخاب کنی و تو قسمت Advance گرینه Make ACCDE را بزنی دیگه کد ها وی بی هم که نوشتی نشون داده نمیشه فکر کنم البته مال من اکسس 2010 هست نمیدونم این گزینه ها دیگه تو اکسس 2007 اسمشون چیه و چی نیست

ممنون
تیک Allow Full Menus رو برداشتم . حالا دیگه option ها رو نمیبینم . چطور میتونم دوباره دسترسی داشته باشم به option ها .

mojahed.morteza
دوشنبه 14 فروردین 1391, 16:14 عصر
بر گرد و همون کارها که گفته شده را به جالت اول برگردون البته اگر تبدیل به accde نکرده باشید