PDA

View Full Version : حرفه ای: کم حجم ترین و بهترین کامپایلر برای تمرین الگوریتم نویسی در سی پلاس پلاس؟

complexcoding
دوشنبه 14 فروردین 1391, 22:48 عصر
سلام دوستان
می خواستم یک کامپایلری رو در سیستم اجرا کنم که هم جزء بهترین و کاملترین از نظر کتابخانه ای و پشتیبانی از توابع مختلف مثلا stringها و ... باشد و هم کم حجم که برای تمرینات الگوریتمی می خواستم در محیط داس و console انجام بدم مناسب باشه. یعنی یه جورایی نقصش کم باشه مشکلات زیادی بر نخوریم.بی دردسر باشه.
و درباره اجرای این کامپایلر در موبایل با چه سیستم عاملی هم اگر توضیح بدین خیلی ممنون می شم؟

حامد مصافی
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 18:37 عصر
یا بهترین یا کم‌حجم‌ترین.
اصلا مگه چند تا کامپایلر داریم که بهترینشو معرفی کنیم؟
اگر تحت ویندوز برنامه‌ می‌نویسی پاسخ سوالت mingw خواهد بود.

complexcoding
جمعه 18 فروردین 1391, 16:59 عصر
دست شما درد نکنه اما لینک دانلودش رو همه جا بستن اگر کسی داره لینکه دانلود 5.1.6 رو که جدیدترین بذاره من هر چی سرچ کردم نشد گیر بیارم...

rezaricky
جمعه 18 فروردین 1391, 17:42 عصر
میتونی برای راحتی کار code::blocks رو دانلود کنی که خودش پیش فرض از کامپایلر mingw استفاده میکنه
http://prdownload.berlios.de/codeblocks/codeblocks-10.05mingw-setup.exe

رامین مرادی
شنبه 19 فروردین 1391, 18:58 عصر
یکیش هم محیط جذاب توربو سی ++ البته واسه من:لبخند: نظر شما رو نمی دونم !!!!
لینکش هم زیاده یه سرچ کن

djmori
شنبه 19 فروردین 1391, 20:49 عصر
نظر منو میخای البته با اینکه تازه شروع کردم به برنامه نویسی ولی استادمون اینو (dev cpp ) به ما معرفی کرده و من تا اینجا که بااش کار میکنم راضیم دلیلی هم که دارم اینه که چند تا برنامه ی آماده گرفتم تو دولوپ زدم اجرا شد ولی تو توربو سی که زدم چندتا خطا گرفت فعلاً به نظر من این خوبه.
ولی اینجا دوستانی هستند که چند سال برنامه نویسی میکنن و اونا تجربه ی بالاتری دارند .
من فقط پیشنهاد دادم.اینم لینک دانلود
http://hotfile.com/get/117795881/4f806c1f/8c05b06/Dev_C_4.9.9.2_www.rizdownload.com.rar
رمز فایل:www.rizdownload.com

رامین مرادی
دوشنبه 21 فروردین 1391, 10:52 صبح
دوست عزیز تو بعضی از کامپایلر ها نحوه کد نویسی فرق می کنه شما مستقیما" اگه توش کپی کنی حتما" کار نمی کنه مثلا" اگر تو هدر فایل برنامت تو توربو h. روننویسی برنامه خطا می گیره ولی فکر کنم تو دیو این طور نباشه و در اونجا هم از فضا استفاده می شه اما تو توربو نه
پس قواعد اون کامپایلر رو رعایت کنی نه اینکه کپی پست بشه و حتما" هم اجرا بشه اندکی تامل کنید البته من هم شاگرد شمام بی ادبی نباشه:چشمک: