PDA

View Full Version : بهینه سازی و ژنتیک

aram_2
سه شنبه 15 فروردین 1391, 17:48 عصر
سلام خدمت دوستان.بنده برای یه مساله بهینه سازی باید از الگوریتم ژنتیک استفاده کنم.اگه لطف کنید یه مساله بهینه سازی مثال بزنید و حلش رو با کد بذارید
سوال دوم هم اینه که آیا کسی دانشجو نباشه می تونه تو مسابقات ACM شرکت کنه؟

مسعود اقدسی فام
سه شنبه 15 فروردین 1391, 18:36 عصر
سلام خدمت دوستان.بنده برای یه مساله بهینه سازی باید از الگوریتم ژنتیک استفاده کنم.اگه لطف کنید یه مساله بهینه سازی مثال بزنید و حلش رو با کد بذارید
سوال دوم هم اینه که آیا کسی دانشجو نباشه می تونه تو مسابقات ACM شرکت کنه؟

سوال اول: به سایت www.matlabsite.com (http://www.matlabsite.com) مراجعه کنید.

سوال دوم: خیر. عنوان این مسابقات هم دانشجویی بودنش رو مشخص می‌کنه:
ACM ICPC: ACM International Collegiate Programming Contest

aram_2
سه شنبه 15 فروردین 1391, 19:02 عصر
خب من اگه بخوام تو مسابقاتی که certificate میدن شرکت کنم اما دانشجو نیستم چیکار باید بکنم؟

مسعود اقدسی فام
سه شنبه 15 فروردین 1391, 19:18 عصر
خب من اگه بخوام تو مسابقاتی که certificate میدن شرکت کنم اما دانشجو نیستم چیکار باید بکنم؟

مسابقات آزاد هم وجود دارن که البته به اعتبار مسابقه‌ای مثل ACM نیستن. مسابقات اینترنتی هم وجود دارن که البته اونا هم همیشه گواهی صادر نمی‌کنن و اعتبار چندانی ندارن.

در ضمن صرف داشتن گواهی حضور در مسابقات ACM منطقه‌ای - مثل سایت تهران - لزوما اعتبار خاصی نداره. اگه روی گواهی رتبه عنوان شده باشه و رتبه هم خوب باشه یه چیزی. وگرنه واسه تیم آخر هم که هیچ سوالی حل نکرده گواهی حضور صادر می‌شه.

aram_2
سه شنبه 15 فروردین 1391, 21:55 عصر
نه منظورم certificate هست که رتبه رو زده.خب اگه جایی رو سراغ دارید بگید.

مسعود اقدسی فام
سه شنبه 15 فروردین 1391, 23:45 عصر
نه منظورم certificate هست که رتبه رو زده.خب اگه جایی رو سراغ دارید بگید.

والا در آینده نزدیک فکر کنم منطقه آذربایجان دو تا مسابقه باشه. البته از کیفیتشون خبر ندارم. و اینکه آزاده یا دانشجویی. فقط خبرشو شنیدم از دوستان. یکی رو دانشگاه آزاد برگزار می‌کنه، یکی هم صحبتش بود دانشگاه تربیت معلم آذربایجان. ولی اینکه کی و ثبت نامش چطوریه هنوز معلوم نیست. یعنی اعلام نشده.