PDA

View Full Version : سوال: استخراج اطلاعات از درون يك سايت و نمايش آن در سايت خودم مانند سايت www.90min.org

Ali_Sedaghat
سه شنبه 15 فروردین 1391, 22:52 عصر
سلام دوستان
چند مدتيه كه با يه مشكل مواجه شدم. من مي خوام اطلاعات و اخبار را از چند سايت ورزشي و خبري بگيرم و اون ها رو در سايت خودم نمايش بدم. طوري كه به جاي لينك سايت منبع از لينك سايت من استفاده بشه. انگار كه اين اطلاعات در ديتابيس سايت من ذخيره شده. دقيقاً مثل كاري كه برنامه نويس سايت www.90min.org انجام داده.
شما وقتي كه وارد اين سايت مي شيد در پانل سمت چپ آخرين اخبار رو از سايت ورزش 3 مي گيره. وقتي كه به منوي اخبار مراجعه مي كنيد آخرين اخبار ورزشي رو از سايت جام نيوز مي گيره. وقتي هم كه به منوي جدول ليگ ها ميريد اطلاعات جداول رده بندي رو از سايت هاي ورزش 3 و Soccerway.com مي گيره.
چيزي كه برام جالبه اينه كه وقتي روي يك خبر كليك مي كنيم آدرس سايت 90min.org در بالاي نوار عنوان نمايش داده ميشه نه لينك سايت اصلي و نكته ي جالب بعدي اينه كه وقتي روي يه خبر كليك مي كنيم محتويات اين خبر در يك پنجره ي كوچك تر و به صورت برجسته نمايش داده مي شه.
حالا سؤال من اينه كه چه طور ميشه اطلاعات و اخبار رو مثل سايتي كه نام بردم از سايت هاي ديگه استخراج كرد و در سايت خودم نمايش بدم؟
با تشكر
صداقت

SadeghPro19
سه شنبه 15 فروردین 1391, 22:59 عصر
سلام دوست عزیز
راه های زیادی برای اینکار وجود داره یکیش file_get_contents هست و یکی دیگش curl هست فعلا این دو در ذهن بنده هستند در مورد این دو سرچ کنید حتما چیزی دستگیرتون میشه.

djsaeedkhan
سه شنبه 15 فروردین 1391, 23:35 عصر
سلام
خوب دوست من می تونی از آر اس اس سایت هم استفاده کنی
چون معمولا بیشتر سایت ها عنوان و متن خبر و حتی تصویر رو هم در آر اس اس قرار می دن
می تونی بگیری و در سایتت نمایش بدی
حالا حتی اگر 100 تا سایت هم باشه ....