PDA

View Full Version : کمک برای ساخت یک میانبر یا لانچر برای بازی دلخواه توسط Multimedia Builder

yeki_be_name_hich_kas
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 15:47 عصر
با سلام خدمت مدیران و دوستان عزیز.
بنده به یک مشکل حاد در نرم افزار مولتی مدیابرخوردم که خواهش دارم عزیزان هر کسی که میتونه به من کمک کنه.
من یک مجموعه بازی 5 تایی دارم که خوب به طبع هرکدام دارای پوشه خود فایل اجرایی خود هستند اما من میخوام تمام این 5 تا بازی رو با پوشه هاشون در یک پوشه مشخص قرار بدم و برای اجرای این 5 بازی یک میانبر یا یک لانچر یا همون اتوران خودمون بسازم.از عزیزان خواهش دارم به من روش این کار رو بگن چون فکر میکنم نیاز به کد نویسی هم داره بنده کمی ناوارد هستم به کدنویسی.من میخوام در این لانچر 5 باتون داشته باشم که اسم این 5 بازی باشه.و کاربر با کلیک بر روی هر کدام همون بازی براش اجرا بشه.همچنین این لانچر طوری طراحی بشه که در هر سیستم و درایو متفاوت کاربران مختلف راحت اجرا بشه و آدرس رو به صورت خودکار از سیستم کاربر شناسایی کنه.لطفا کمک کنید
منتظر پاسخ گرم شما عزیزان هستم

MohammadGh2011
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 20:47 عصر
با سلام خدمت مدیران و دوستان عزیز.
بنده به یک مشکل حاد در نرم افزار مولتی مدیابرخوردم که خواهش دارم عزیزان هر کسی که میتونه به من کمک کنه.
من یک مجموعه بازی 5 تایی دارم که خوب به طبع هرکدام دارای پوشه خود فایل اجرایی خود هستند اما من میخوام تمام این 5 تا بازی رو با پوشه هاشون در یک پوشه مشخص قرار بدم و برای اجرای این 5 بازی یک میانبر یا یک لانچر یا همون اتوران خودمون بسازم.از عزیزان خواهش دارم به من روش این کار رو بگن چون فکر میکنم نیاز به کد نویسی هم داره بنده کمی ناوارد هستم به کدنویسی.من میخوام در این لانچر 5 باتون داشته باشم که اسم این 5 بازی باشه.و کاربر با کلیک بر روی هر کدام همون بازی براش اجرا بشه.همچنین این لانچر طوری طراحی بشه که در هر سیستم و درایو متفاوت کاربران مختلف راحت اجرا بشه و آدرس رو به صورت خودکار از سیستم کاربر شناسایی کنه.لطفا کمک کنید
منتظر پاسخ گرم شما عزیزان هستم
سلام عليکم

شما ميتونيد با استفاده از نرم افزارهاي اتوران ساز مانند AutoRun Design Specialty و يا AutoPlay Media Studio ويا Autorun Pro Enterprise II اين رو درست کنيد و هيچ نيازي به برنامه نويسي نداره.
به طورخلاصه ميتونيد با طراحي يک اتوران و قرار دادن 5 دکمه روي اون و بازدن هر دکمه بازي مربوط به اون دکمه اجرا بشه.

موفق باشيد

yeki_be_name_hich_kas
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 22:35 عصر
سلام دوست عزیز با تشکر از پاسخ شما اما فکر میکنم شما سوال بنده رو کامل متوجه نشدید.بله این حرف شما درسته برای زمانی که من این مجموعه بازی رو تو دستگاه خودم با آدرس مشخص مد نظر داشته باشم اما وقتی این لانچر طراحی شد و بازی در اختیار کاربر دیگه و کاربرهای دیگه قرار گرفت چی.مطمئنا درایوها و آدرسها یکی نیست و فایل برای اجرا دچار مشکل میشود من میخوام این لانچر برای کار جوری طراحی بشه که در صورت هر تغییری در اسمها و درایوهای متفاوت ادرس همونجا که قرار داره رو شناسایی کنه و براحتی اجرا بشه.امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.مشکل من همین است.اگر ممکنه تو این زمینه منو راهنمایی کنید.منتظر پاسخ گرم شما هستم

MohammadGh2011
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 10:09 صبح
سلام دوست عزیز با تشکر از پاسخ شما اما فکر میکنم شما سوال بنده رو کامل متوجه نشدید.بله این حرف شما درسته برای زمانی که من این مجموعه بازی رو تو دستگاه خودم با آدرس مشخص مد نظر داشته باشم اما وقتی این لانچر طراحی شد و بازی در اختیار کاربر دیگه و کاربرهای دیگه قرار گرفت چی.مطمئنا درایوها و آدرسها یکی نیست و فایل برای اجرا دچار مشکل میشود من میخوام این لانچر برای کار جوری طراحی بشه که در صورت هر تغییری در اسمها و درایوهای متفاوت ادرس همونجا که قرار داره رو شناسایی کنه و براحتی اجرا بشه.امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.مشکل من همین است.اگر ممکنه تو این زمینه منو راهنمایی کنید.منتظر پاسخ گرم شما هستم
سلام عليکم
اگه شما اون بازي ها رو که براشون اتوران ساختيد ميخوايد به جاي ديگه انتقال بديد اين اتوران ها خطا ميدند ومسير بازيها رو نميتونند شناسايي کنند و اجرا نميشند و بايد فايل ها(بازيها)در پوشه و کنار اين اتوران باشند تا اجرا بشوند.
اگه اينطوريه ديگه فکر نميکنم بتونيد از اين نرم افزارها استفاده کنيد و همونطور که خودتون هم درپست اول اشاره کرديد بايد برنامه نويسي کنيد و کارتون سخت ميشه يعني بايک زبان برنامه نويسي يک اتوران خودتون درست کنيد و پنج تا دکمه بياريد تو فورم و کدها و دستورات رو داخل اون دکمه ها بنويسيد.
من بهتون پيشنهاد ميکنم از زبان VB6 استفاده کنيد که ديگه نياز به ستاپ ساختن ازش نشيد و کارتون چند برابر نشه.

موفق باشيد

yeki_be_name_hich_kas
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 10:58 صبح
سلام و عرض ارادت جناب محمد مشکل بنده هم همون برنامه نویسیش هست.خوب من گفتم کمی ناوارد هستم.از دوستان خواهش کردم اگر میتونن تو این ضمینه کمک کنند.شما اگر خودت وارد هستی به VB6 یک پروژه کوچیک با بیک باتون همراه با برنامه نویسیش آماده کن در اختیارم بزار.منتظر پاسختون هستم عزیز دل.

MohammadGh2011
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 13:16 عصر
سلام و عرض ارادت جناب محمد مشکل بنده هم همون برنامه نویسیش هست.خوب من گفتم کمی ناوارد هستم.از دوستان خواهش کردم اگر میتونن تو این ضمینه کمک کنند.شما اگر خودت وارد هستی به VB6 یک پروژه کوچیک با بیک باتون همراه با برنامه نویسیش آماده کن در اختیارم بزار.منتظر پاسختون هستم عزیز دل.
سلام عليکم دوست گرامي
من vb6 بلد هستم ولي پروژه اي که شما ميخوايد انجام بديد سخته ونياز به نوشتن دستورات زياد و دشواري داره،در تالار VB6 اساتيدي هستند که راهنماييتون کنند شما در تالار VB6 همين سايت تاپيکتون رو ايجاد کنيد تا دوستان اگه تونستند راهنماييتون کنند.

موفق باشيد