PDA

View Full Version : سوال: اجرا کردن کدهای جاوا اسکریپ در HttpWebRequest

abasfar
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 16:34 عصر
سلام
چه طور میتوانیم کدهای javascript را در HttpWebRequest اجرا کنیم

d_derakhshani
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 16:49 عصر
منظورتون رو متوجه نمیشم؟یعنی چی که javascript رو در HttpWebRequest اجرا کنید. کار HttpWebRequest ارتباطی با اجرای javascript نداره. شاید منظور تون رو بد بیان کردید یا من بد متوجه شدم. دقیقا توضیح بدید می خواید چیکار کنید؟

abasfar
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 17:02 عصر
دوست عزیز کلاس HttpWebRequest چیکار میکنه!!!
میره صفحه را میخوانه و محتوا را برگشت میده
حالا من میخوام وقتی صفحه را میخوانه از کد های جاوا اسکریپ نیز رد نشه و اجرا کنه

d_derakhshani
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 17:23 عصر
آفرین داری می گی میره صفحه رو می خونه و برگشت میده، نه نمایش و اجرا. مثلا نه HTML ها رو تفسیر میکنه، نه نشون میده و نه CSS هارو اعمال می کنه، به همین ترتیب جاوا اسکریپت هم اجرا نمی کنه. نمایش و تفسیر محتوای خروجی HttpWebRequest مربوط به مرورگر ها میشه، مرورگر HTML رو تفسیر می کنه و نمایش میده و به همین ترتیب جاوا اسکریپت هم اجرا می کنه

abasfar
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 17:31 عصر
خوب دوست عزیز من چی نوشتم {من نوشتم میخوام با HttpWebRequest کدها ی جاوا اسکریپ را اجرا کنم}نه!{ اجرا کردن کدهای جاوا اسکریپ در HttpWebRequest}
من میخوام این کدها را که در HttpWebRequest هست اجرا کنم اما نه با روش مرورگر (WebBrowser) با یک روشی که هزینش کم باشه

p.yazdkhasti
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 18:15 عصر
سلام
با استفاده از HttpWebRequest این امکان وجود ندارد. شاید اگر درخواست اصلی خود را که برای حل آن از HttpWebRequest استفاده می کنید شرح دهید امکان پاسخ گویی دقیق تر وجود داشته باشد.

abasfar
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 19:41 عصر
ممنون از جواب شما
خوب من تو برنامه ام میخوام یک روبات داشته باشم که P o rxy ، IP, cookie ,useragent ,... تنظیم شده باشه که بره صفحات سایت های خاص را بخواند و واسه من برگشت بده
البته تکته مهم اینجاست که باید javascript که در این سایتها است را اجرا کند تا بتواند داده مورد نیاز من را برگردانند

d_derakhshani
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 21:14 عصر
شما بايد يك مفسر بنويسيد. اما دقت كنيد كه شما به اجرا جاوااسكريپت نداريد،براي مثال فكر كنيد در كد جاوا اسكريپت نوشته شده اگه تكست باكسي پر شد برود به تكست بعدي، خوب اين كد مسلم كه به كار شما نمي آيد، دوم اينكه وقتي شما چيزي نمايش نميديد اجرا كد جاوااسكريپت(اونهم از نوع تغيير در ظاهر) هيچ معني نداره. اگه اجرا بشه شما بعد اجرا مي خواهيد چيكار كنيد؟هيچي، معني نداره، در واقع شما به تفسير احتياج داريد نه اجرا. تفسير بخش هاي خاصي از كد كه منظور شماست. در نتيجه بايد مفسري طراحي كنيد كه بخش هايي از كد كه مقصود شماست پيدا كنه و بعد كاري كه احتياج داريد انجام بده.

abasfar
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 21:19 عصر
ممنون از پاسخ شما امااا
دوست عزیز چرا شما در این مورد محدود نگری میکنید
تصور کنید یک وب سایت کاملا ajax باشه

d_derakhshani
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 21:27 عصر
منظورتون رو از محدود نگري متوجه نمي شم. خوب بخش هايي كه ايجكس هست،مثلا در jquery شما بخش هايي كه از توابع ajax استفاده كرده اند(و يا خالص از XHR استفاده كرده اند) رو پيدا مي كنيد سپس دنبال آدرس url آنها مي گرديد و يا پارامترهاي ارسالي و دريافتي و در نهايت نتيجه خاصي رو كه مي خواهيد بدست مي آريد. اگه لازم شده مي تونيد به جاي ajax خودتون به url هاي مورد نظر request بديد و نتيجه رو بگيريد و تفسير كنيد

abasfar
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 21:36 عصر
پس شما هم قبول کردین دیگه جاوا اسکریپ باید اجرا بشه خوب حالا من اگر بخوام دستی jquery اجرا کنم مشکلی دیگه دچار میشم مشکلی به نام اشتباه نکنم dide یا چیزی تو این مایه ها
برنامه نویس های متوسط به بالا بکار میبرند برای اینکه کلاس ، فایل ،تابع و... مستقیم از طرف کاربر فراخوانی نتونه بشه و فقط از طریق سایت خودش مثلا index or default و غییره بتونه فراخوانی کرد