PDA

View Full Version : لود کدهای جاوا قبل از لود کامل سایت

rezaomigo
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 18:30 عصر
با سلام...
در صفحه من کدهای جاوا آخر و همچنین جی کوئری در آخر همه لود میشوند..ب طوری که کل سایت من لود میشود بعد آخر همه کدهای جاوا که این باعث مشکل در قالب سایت من میشود..
دوستان پیشنهادی دارند که کدهای جاوا اول از همه اجرا بشوند....

p.yazdkhasti
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 18:39 عصر
سلام
این پاسخ برای حالتی است که بعد از اجرای کد های JavaScript قالب سایت به صورت صحیح نمایش داده می شود و تنها در هنگام لود شدن صفحه مشکل ایجاد می شود.
برای صفحه خود یک loading اضافه نمایید که بعد از load شدن کامل صفحه قسمت loading پنهان شود و سپس سایت نمایش داده شود. البته loading می تواند به صورتی باشد که در هنگام load شدن صفحه بر روی صفحه نمایش داده شود و امکان ارتباط با صفحه را از کاربر بگیرد و بعد از load شدن کامل صفحه پنهان شود.

rezaomigo
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 20:02 عصر
نمیخواهم از صفحه لودینگ استفاده کنم آیا راه دیگه ای هست

d_derakhshani
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 20:26 عصر
اگه كدهاي جاوا اسكريپتت در اول بخواند اجرا بشن ممكن مشكل ساز شند، به اين شكل كه اگه شما به يكي از اجزاي داخل صفحه كه بعد از كد جاوااسكريپت آمده ارجاع كنيد به احتمال قريب به يقين با خطا مواجه ميشيد چون هنوز بقيه صفحه بارگذاري نشده و مرورگر هنوز اون شي رو نميشناسه و نمي تونه كد رو اجرا كنه و در نتيجه با خطا مواجه ميشه
بهتر مانند اكثر سايت ها يك لايه شفاف كه روش يك انيمشن لودينگ هست قرار بديد تا صفحه كامل بارگذاري بشه و درنهايت محو بشه