PDA

View Full Version : پروژه ترجمه کتاب share point

amin1softco
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 00:11 صبح
http://barnamenevis.org/showthread.php?334806-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-sharepoint
بچه ها همکاری کنید. و به نظرتون این کتاب مناسبه؟!

سوداگر
سه شنبه 29 فروردین 1391, 21:04 عصر
به نظر من اگه مقاله ترجمه کنید بهتره چون الان تالار شیرپوینت خالیه، اگه هر نفری به جای 50 صفحه از اون کتاب، یه مقاله 20 صفحه ای ترجمه کنه به نظرم پیشرفت بهتری می کنید. چون کسی که مقاله میده، معمولا دقت بیشتری روی آن به خرج میده و همچنین با علم روز، جلو خواهید رفت. بقیه هم به مقاله تون نمره میدن و من مبتدی اگه بخام شیرپوینت یاد بگیرم، از خوندن مقاله بیشتر از کتاب، لذت می برم، وقتی پایه ام قوی شد، خودم کمبودهای اون مقالات را با پرس و جو در تالار، دنبال خواهم کرد. البته این نظر من بود.

موفق باشید.

amin1softco
چهارشنبه 30 فروردین 1391, 20:15 عصر
والا اصلاً کسی نیومد....

mtareh
جمعه 08 اردیبهشت 1391, 12:44 عصر
به نظر من اگه مقاله ترجمه کنید بهتره چون الان تالار شیرپوینت خالیه، اگه هر نفری به جای 50 صفحه از اون کتاب، یه مقاله 20 صفحه ای ترجمه کنه به نظرم پیشرفت بهتری می کنید. چون کسی که مقاله میده، معمولا دقت بیشتری روی آن به خرج میده و همچنین با علم روز، جلو خواهید رفت. بقیه هم به مقاله تون نمره میدن و من مبتدی اگه بخام شیرپوینت یاد بگیرم، از خوندن مقاله بیشتر از کتاب، لذت می برم، وقتی پایه ام قوی شد، خودم کمبودهای اون مقالات را با پرس و جو در تالار، دنبال خواهم کرد. البته این نظر من بود.

موفق باشید.
راست میگه
موفق باشید