PDA

View Full Version : سوال: Login شدن در سایت

damanpak
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 13:32 عصر
سلام به اساتید بزرگوار
من یه برنامه واسه یکی از دوستان نوشتم حالا ایشون میخواد توی یکی از سایتهای ارسال پیامک عضو بشه و از طریق نرم افزار بنده پیامهایی که میخواد به مشتریان مشخص شده ارسال کنه
حالا میخوام بدونم آیا کدی هست که بشه از طریق برنامه با دادن یوزر پسورد سایت وارد سایت شد و پیامک هایی که میخوایم به مشتریان بفرستیم
(قابل توجه اساتید میخوام تمام این کارا از طریق برنامه انجام بشه و نه از طریق Browser ها)
ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر دامن پاک

hakim22
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 15:00 عصر
دو راه وجود داره ، یکیش استفاده از برنامه نویسی شبکه و بکاربردن Networkstream جهت دریافت محتویات یک صفحه است. که بعد آن محتویات به یک HTMLDocument (یک نوع کلاس در دات نت) منتقل میشوند و شما می توانید عملیاتی مثل وارد کردن متن در جاهای خالی یا شبیه سازی کلیک روی نقاط خاصی را به راحتی کد نویسی کنید.

راه دیگش فقط اینه که بجای NetworkStream از WebBrowser خود دات نت استفاده کنید. و با کمک اون محتویات صفحه ی مورد نظر رو به HTMLdocument منتقل کنید.

koorosh-soft
جمعه 18 فروردین 1391, 02:21 صبح
سلام میتونی از httpwebrequest از فضای نام NET استفاده کنی که برای متد POST و GET بکار میره !
همچنین میتونی از Cookie استفاده کنی با این 100% کارت را میوفته !

arash020
جمعه 18 فروردین 1391, 04:57 صبح
سلام این کار براحتی قابل انجامه من هر کاری توی این موضوع میتونم بکنم ولی هنوز نتونستم تشخیص تصویر امنیتی رو بنویسم...! اینو برای این گفتم که بدونی کار راحتیه...! آدرس سایت مورد نظر و شرایط رو بگو تا کدهای مورد نیازتو برات بفرستم. منظورم اینه که برای این کار حتما باید سورس صفحاتی که باید توش کاری انجام بشه رو داشته باشه برنامه نویس تا بتونه به برنامه اش بگه که چه کاری قرار براش بکنه

dartenian
چهارشنبه 02 مرداد 1392, 15:51 عصر
سلام این کار براحتی قابل انجامه من هر کاری توی این موضوع میتونم بکنم ولی هنوز نتونستم تشخیص تصویر امنیتی رو بنویسم...! اینو برای این گفتم که بدونی کار راحتیه...! آدرس سایت مورد نظر و شرایط رو بگو تا کدهای مورد نیازتو برات بفرستم. منظورم اینه که برای این کار حتما باید سورس صفحاتی که باید توش کاری انجام بشه رو داشته باشه برنامه نویس تا بتونه به برنامه اش بگه که چه کاری قرار براش بکنه

سلام
من نیاز مبرم به چنین کدی دارم
مثلا سایتی مثل persiangig.com
اگه بتونید کد C بهم بدید خیلی عالیه چون میخوام تو یه برنامه C واردش کنم
منتظر پاسختون هستم