PDA

View Full Version : سوال: بستن قابلیت ارسال ایمیل از یک داریکتوری خاص

abasfar
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 13:57 عصر
سلام
مدیر هاست من هر روز برام مسیج میده که از هاست شما در یک ثانیه 800 ایمیل فرستاده شده
من هم از اسکریپ های مختلف اما open source استفاده کردم حالا می خوام برای رد یابی دارکتوری های مختلفم را بندم تا مشکل حل بشه

در ضمن نمنیتونم ایمیل را کلا ببندم لازمش دارم در داریکتوری خاص است این اسکریپ

MMSHFE
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 14:54 عصر
خوب باید کد رو ببینیم تا بتونیم بفهمیم مشکل از کجاست.

abasfar
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 14:56 عصر
ممنون از جواب شما اما حالا شما در نظر بگیرید من دوازده تا انجمن cms نصب کردم
حالا باید یکی یکی کدهاشو کنترل کنم؟!

MMSHFE
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 15:07 عصر
به نظر خودتون راه دیگری هست؟ نمیشه که بفهمیم از کدوم دایرکتوری پیام ارسال شده. باید کد رو بررسی کنیم و ببینیم کدوم یکی داره انبوه میفرسته. البته میشه فرمهای ارسال ایمیل رو تغییر جزئی بدین تا یک کد هم برای شما بفرستن. اینطوری میتونید بفهمید کدوم یکی داره زیاد میفرسته. مثلاً این کد رو توی صفحه مقصد فرم ارسال ایمیل بگذارین:

echo file_get_contents('http://www.yoursite.com/log.php?key='.$_SERVER['REQUEST_URI']);
و توی فایل log.php که توی سایت خودتون (www.yoursite.com (http://www.yoursite.com)) گذاشتین این کد رو بگذارین:

if(isset($_GET['key'])) {
$fp = fopen('log.txt', 'a');
fwrite($fp, $_GET['key'].' '.date('Y/m/d H:i:s').PHP_EOL);
fclose($fp);
}

از اونجا که این فایل چیزی echo نمیکنه، اونطرف ظاهر صفحه خروجی فرقی نمیکنه ولی اینطرف، آدرس سایت مربوطه توی فایل log.txt ذخیره میشه. حالا خیلی راحت با بررسی log.txt میتونید بفهمید کدوم سایت در چه تاریخ و ساعتی و حتی ازطریق کدوم صفحه، ایمیل ارسال کرده.
موفق باشید.

abasfar
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 15:19 عصر
ممنون از جواب شما
حالا یک مشکل دیگه من این فرم ها را باید پیدا کنم برای پیدا کردن این فرم ها فکر کنم باید دنبال یک متن mail باشم از داخل کلاس ها و فایل ها ایا کلمه کلیدی دیگه ای هم هست که من باید دنبال ان باشم یا نه
ممنون

MMSHFE
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 15:21 عصر
در اکثر اسکریپتهای آماده با تابع mail خود PHP انجام میشه ولی بعضیها هم از کلاس PHP-Mailer استفاده میکنن. بهرحال باید بگردین دیگه ولی سخت نیست. امیدوارم مشکلتون هرچه زودتر رفع بشه. موفق باشید.