PDA

View Full Version : آپدیت سایت پس از آپلود

rezaomigo
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 18:54 عصر
با سلام...
خوب سوال من اینکه من سایتم را آپلود کردم و سالم هم هست.سایت هم طوری هست که مثلا من صفحاتی را بعدا طراحی میکنم ..بعضی از صفحات مشکل دارند را در لوکال درستشون میکنم .. اما حالا سوالم اینه که من اگر بخواهم فقط صفحات تغییر یافته یا جدید را اپلود کنم باید چه کار کنم..باید دوباره کل سایت را آپلود کنم...لطفا کمک کنید

hamid_shrk
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 19:10 عصر
سلام
خیر ، نیازی نیست کل سایت رو آپلود کنید.
شما تغییراتی رو که میدید باید یاددشات کنید و همون ها رو بعد از publish بفرستید بالا.
ولی خوب اگه کلاسهاتون رو تو App_Code مینویسید چون کل کلاس ها تحت عنوان یک فایل در Bin قرار میگیرن اگه حتی یکی از کلاسهاتون هم تغییر دادید باید کل AppCode رو بذارید رو سرور.

rezaomigo
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 19:15 عصر
مثلا میشه بگید چه چیزهایی را باید بفرستیم بالا

hamid_shrk
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 19:21 عصر
مثلا وقتی صفحه default یا news رو تغییر میدید فقط کافیه صفحه default.aspx و فایل dll و صفحه news.aspx و فایل dll رو بفرستید بالا.
یا اینکه وقتی یک فایل css رو تغییر میدی فقط همون فایل رو بفرست بالا.

rezaomigo
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 19:23 عصر
دستت درد نکنه
فقط یه سوال دیگه...میخواستم بدونم برای sql server باید چطوری تغییرات را بفرستم بــــالا؟؟؟

hamid_shrk
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 19:31 عصر
sql server هم راههای زیادی داره.
اکثر پنل ها امکان کار با دیتابیس رو تو همون پنل فراهم میکنن و آپدیت رو میتونید اونجا انجام بدید.
ولی اگه سرورتون امکان این رو بهتون بده که با sql server managment studio خودتون بصورت remote وصل بشین خیلی کارتون راحتتره برای تغییرات.

rezaomigo
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 19:34 عصر
بله پنل من اجازه ارتباط با sql را نمیده

فکر کنم در چنین مواقعی از دستورا sql که یک فایل هست و اجراش میکنند تغییر می دهند
لطفا در مورد این توضیحاتی را بدهیند؟؟؟؟

hamid_shrk
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 19:50 عصر
فکر کنم در چنین مواقعی از دستورا sql که یک فایل هست و اجراش میکنند تغییر می دهند
لطفا در مورد این توضیحاتی را بدهیند؟؟؟؟

بله شما از دیتابیستون اسکریپت میگیرین و اون رو رو دیتابیستون اعمال میکنین که تو پنل های مختلف فکر کنم اعمالش فرق داره (این رو مطمئن نیستم چون خیلی وقته دارم با سرورهای ددیکیت کا میکنم)
مثلا وقتی که یک جدول اضافه کنید میتونید از همون جدول اسکریپت بگیرید و رو دیتا بیستون اضافش کنید.
نحوه اسکریپت گرفتن رو هم اگه میخواید با یک سرچ تو گوگل واستون میاره.

rana-writes
جمعه 01 اردیبهشت 1391, 22:27 عصر
سلام
حتي اگه پنلتون اجازه دسترسي ريموت به اس كيو ال سرور رو هم نده ميتونين از طريق بخش Server Explorer توي خود ويژوال استوديو دسترسي به ديتابيستون رو ايجاد كنين
كافيه با آدرس آي پي ديتابيستون و يوزر نيم پسوردي كه توي پنل هاست ايجاد كردين، يه كانكشن ايجاد كنين
اينطوري خيلي راحت به جدولها و SPها دسترسي دارين
موفق باشين