PDA

View Full Version : خبر: معرفی قابلیت هایmdecompiler در تبدیل فایل اکسس به EXE

aromega65
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 19:07 عصر
دوستان نمیدونم در مورد نرم افزار mdecompiler چیزی شنیدید یا نه؟
من از این نرم افزار برای تبدیل فایلهای access به exe استفاده میکنم
بهتر برای شروع یه سری به سایت نرم افزار بزنید
http://mdecompiler.com (http://mdecompiler.com/)
تا به حال تو این سایت در مورد این نرم افزار صحبتی نشده ولی مطمئنم با قابلیت هایی که داره خوشتون میاد

85327
85329
85328
85330

دانلود نسخه آزمایشی (http://mdecompiler.com/files/mdecompiler.zip)

Abbas Amiri
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 21:37 عصر
نسخه عادی از این نرم افزار هم وجود دارد؟

aromega65
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 21:46 عصر
اگه منظورتون از نسخه عادی،نسخه رجیستر شده اونه
من از سایت خریدمش و یه 84 تومنی برام آب خورد ولی ارزششو داشت

laia56
جمعه 18 فروردین 1391, 00:32 صبح
اگه منظورتون از نسخه عادی،نسخه رجیستر شده اونه
من از سایت خریدمش و یه 84 تومنی برام آب خورد ولی ارزششو داشت

با سلام
اینکه شما میفرمایید از سایت یعنی از همین سایت که لینکش را قرارداده اید تهیه نمودید؟

aromega65
جمعه 18 فروردین 1391, 11:00 صبح
بله از سایت http://mdecompiler.com و از قسمت Buy
بعد از تائید توسط ایمیل براتون نسخه رجیستر شدش ارسال میشه

Profesorjd
جمعه 18 فروردین 1391, 12:07 عصر
با سلام
خوب پولش رو چه جوری دادید؟

aromega65
جمعه 18 فروردین 1391, 12:57 عصر
اگه دوستان تمایل داشتن پیام خصوصی بدین

Profesorjd
جمعه 18 فروردین 1391, 13:00 عصر
سلام
چیو ارسال میکنی دوست گرامی ؟ طریق پرداخت پول یا .....

aromega65
جمعه 18 فروردین 1391, 13:15 عصر
دوست من منظورم نسخه رجیستر شده نرم افزاره

abdoreza57
جمعه 18 فروردین 1391, 18:02 عصر
سلام خوب بود همون نسخه رجستر شده را برای دوستان ضمیمه میکردید چون فکر نمیکنم قوانین کپی رایت تو ایران مفهومی دشته باشه برای نرم افزار های خارجی !

abdoreza57
جمعه 18 فروردین 1391, 21:49 عصر
با سلام ضمن تشکر از توضیحات مفید و مهمی که آقای نبیل فرمودند و انصافا وجودشان تو این تالار شاه کلیدی برای ختم بحثهای مهمه به نظرم رسید تو این مورد یه بخش شفاف سازی بشه و اون استفاده دیگران از این برنامه است !!! البته من از دیال آپ (سرعت لاک پشتی) استفاده میکنم و بدون وی پی ان !!لذا نسخه رجستر شده برنامه را گیر نیاوردم اما به نظر هم نمیرسه سازنده برنامه اونو طوری طراحی کرده باشه که به قول معروف (یکی بخر هر چند تا دوست داری ببر !!!!) باشه که اگه دوستان تمایل داشتن با ایمیل من aromega65@yahoo.com مکاتبه کنید براتون ارسال میکنم منظورم نسخه رجیستر شده نرم افزاره همین قسمت کمی سوال برانگیزه ضمن اینکه پیشنهاد خرید از شما هم خیلی سخاوتمندانه نیست !؟ برنامه ای با این قیمت قطعا بدون قفل نخواهد بود پس اگه نسخه فول استفاده میکنید چطور اونو به دیگران میتونید بفروشید ؟ اگه نسخه کرک شده نرم افزار را دارید قیمت 40 هزار تومان را چظور محاسبه کردید که میخواهید معامله کنید ؟ پیشنهاد میکنم اگه از دوستان کسی برنامه را گیر آورد همین جا آپلود کنه البته نسخه فول اونو اگه هم با مکاتبه با دوستمون موفق به خرید از ایشون شد و البته برنامه رجستر شده بود نتیجه را برای همه اعلام کنه در کل از نظر ظاهر این لودر نسبت به برنامه های مشابه سرعت و عملکرد سریعی داره اما همانطور که جناب نبیل فرمودند این برنامه فایل اکسس را به صورت الحاق به یک لودر کامپایل میکنه ولی در کل خوبه متاسفانه نوار ابزار کادر پاسخ فوری غیر فعال شده و نتونستم پستم را خوب ویرایش کنم خدانگهدار

aromega65
شنبه 19 فروردین 1391, 00:57 صبح
84000 تومان پولتون رو به هدر دادید
دوستان از اینکه منصفانه و واقع بینانه به مسئله نگاه کردید خوشحالم
من در مورد کلیه روشهایی که در این سایت شده بود جستجو کردم و وقت گذاشتم ولی هیچکدوم اونی که من میخواستم نشد
ولی خودتون هم مشاهد کردید که این نرم افزار علاوه بر تبدیل قابلیت های خیلی خوبی داره
1-سرعت بالا در تبدیل
2-آیکن و splash
3-در صورتی که runtime روی سیستم نصب نباشه میتونید آدرس اونو بدید تا اول اونو دانلود کنه و بعد برنامتون اجرا بشه
4-میتونید براش تعریف کنید که در یک زمان نرم افزار دو بار نتونه باز بشه
5-میتونید پیغام سکوریتی اول اکسس که مشکل خیلی ها هم هست رو براحتی غیر فعال کنید

تحت هیچ شرایطی امکان تبدیل یک فایل اکسس به یک فایل اجرایی وجود نداره و نخواهد داشت
ادعای این نرم افزار هم این نیست ولی با امکاناتی که داره میتونه تقریبا چنین حالتی رو بوجود بیاره
ضمنا شما بهتر میدونید که تقریبا بیشتر نرم افزار هایی که با بانک اطلاعاتی کار میکنه برای اولین بار در اجرا به نصب پیش نیاز هایی محتاجند

توی نظر سنجیتون هم شرکت نکردم چرا که کلا عنوان نظر سنجی صحیح نیستش
عنوان نظر سنجی هم با توضیحاتی که دادم ایرادی نداره ولی شما مختارید که هر کاری دوست دارید بکنید و رای شما محترمه و اجباری هم در کار نیست

کمی سوال برانگیزه ضمن اینکه پیشنهاد خرید از شما هم خیلی سخاوتمندانه نیست !؟ برنامه ای با این قیمت قطعا بدون قفل نخواهد بود پس اگه نسخه فول استفاده میکنید چطور اونو به دیگران میتونید بفروشید ؟ اگه نسخه کرک شده نرم افزار را دارید قیمت 40 هزار تومان را چظور محاسبه کردید که میخواهید معامله کنید ؟
من حدود هشت ماهه که ازش استفاده میکنم
40هزار تومن هم کمتر از نصف 84 تومنیه که خودم هزینه کردم و حاضر شدم بدون دردسرهایی که برای بدست آوردنش کشیدم در اختیار بچه ها قرار بدم تا تو کاراشون راحتر باشن
ضمنا اگه کمی برای کارهاتون هزینه کنید فکر نمیکنم به جایی بربخوره و اصولا 40 تومن هم دیگه پولی نیست که اینهمه ناراحت و عصبانی شدید و پیشنهاد دادید که آقا
اگه از دوستان کسی برنامه را گیر آورد همین جا آپلود کنه البته نسخه فول اونو اگه هم با مکاتبه با دوستمون موفق به خرید از ایشون شد و البته برنامه رجستر شده بود نتیجه را برای همه اعلام کنه
من نیازی به این پولها ندارم و اگه یه نفر هم اونو میخرید من خودم اینجا میزاشتمش
تو این مدت هشت ماه هم که استفاده کردم برای تستش تو سیستم عاملهای مختلف بود
بجای اینکه تا یه بحث جدید مطرح میشه تو این سایت آدم انگیزه پیدا کنه برای دادن اطلاعات بیشتر ، همون اول کار اینجوری برخورد میکنید
من اطلاعات و برنامه های مفید زیادی در مورد اکسس دارم که یا تو این سایت در موردش بحث نشده و یا کم و نصفه کاره رها شده
علت اصلی شرط گذاشتن یه مقدار ناچیز برای دریافت فایل هم این بود که یه کم به خودتون بیاید و اکسس و جدی بگیرید والا من که تا الان داشتم برا خودم کارمو میکردمو میتونستم امروز این تاپیکو نزنم
بازم میگم که ارزششو داره
خدا نگهدار

aromega65
شنبه 19 فروردین 1391, 01:18 صبح
فقط جالبه برام بدونم که چه کسی امتیاز عالی رو داده ؟
در ضمن رای عالی هم مال خودمه
چون اگه اشتباه نکنم خودمم حق دادن یه رای و اظهار نظر دارم(اگه اشکال نداشته باشه)

RESMAILY
شنبه 19 فروردین 1391, 08:31 صبح
به نام خدا
با سلام. با اجازه مدیران تالار و سایت و بقیه دوستان، عرض می شود که دست اندر کاران برنامه نویسی را به درستی «توسعه گران» نامیده اند. در واقع اگر ما خودمان یک زبان برنامه نویسی نوشته باشیم فرق می کند(گرچه آنهم بحث کدماشین و در نهایت ساختار میکروپروسسور و غیره پیش می آید) اما اغلب ما در هر سطحی و رشته ای، داریم از حاصل کار گروهی دیگر از انسانها استفاده می کنیم.
اما آنها که در این زمینه «توسعه گری» از ما جلوتر هستند. سالها،
عملا معنا و نتایج این آموزه ما را که می فرماید: زکات علم، آموزش آن است را دریافته و مورد استفاده قرار داده اند و از هیچ فرصتی در این زمینه غفلت ندارند. سربسته عرض کنم که مالکان نرم افزار قفل شکسته، از این قفل شکستگی بیشتر نفع برده اند تا شکنندگان قفل ها. قبول ندارید نگاهی به وضع آنها بیندازید و با وضع قفل شکنان مقایسه بفرمایید.
این تالار و بی شمار تالارها و فروم های دیگر می تواند تلاشی برای رسیدن به همچو چیز مهمی باشد.
در این زمینه البته دو نکته کلیدی وجود دارد. اول آنکه نباید انتظار داشته باشیم کسی یافته خود را کاملا رایگان در اختیار ما بگذارد و ای کاش در این زمینه به قاعده ای می رسیدیم و در تالار آن را به اجازه و کمک مسئولان سایت، اجرا می کردیم. دوم آنکه انصاف هم خوب چیزی است. یک نفر از صاحب فتوایی سوال کرده بود که اگر ما جنسی را به رضایت خریدار گران بفروشیم گناه کرده یا ضامن هستیم؟ و ایشان گفته بود. نه اما بی انصافی است. و اگر انصاف داشته باشیم خیلی از اعمال اشتباه دیگر هم از ما صادر نمی شود. لذا نه با حبس کردن و یا خدای ناکرده گرانفروشی یافته هایمان چیزی بدست می آوریم و نه با تهیه رایگان یافته های دیگران چیزی می شویم!
و اصلا همین تمایل به exe کردن فایل آکسس (که مخلص هم چندی درگیر آن بود!؟) تمایل قابل تاملی است!
خلاصه دوستان قهر نکنند. و جسارتا بی انصافی هم نکنند.
مخلص همه هم هستیم.

nazanin_90
دوشنبه 21 فروردین 1391, 12:59 عصر
سلام
فايلي كه با فرمت mde يا mdb با استفاده از نرم افزار فوق كامپايل شده و در ظاهر شكل اجرائي بخود مي گيرد چگونه ميتوان آن را به حالت اول (با همان فرمت mde يا mdb) برگرداند؟

rsrzae
دوشنبه 21 فروردین 1391, 21:50 عصر
لطفا نمونه فایلی که تبدیل کردین را بذارین

abdoreza57
سه شنبه 22 فروردین 1391, 22:07 عصر
سلام دوست گرامی nazanin_90 همانطور که استاد عزیز نبیل فرمودند این فایل به آدرس C:\Documents and Settings\Abdoreza\Local Settings\Temp انتقال می یابد و از همانجا اجرا میشود (البته با تغییری در آدرس ویندوز که در کدام شاخه نصب شده باشد و نام یوزر اینجاد شد ) ضمن اینکه خیلی از دوستان منتظر نسخه رجستر شده نرم افزارند از زحمتی که aromega65 عزیز کشیدند تشکر میکنم اشاره من به نتیجه استفاده دوستان از این کامپایلر به دلیل اطلاع از کارکرد صحیح برنامه بود باز هم ممنون و خدانگهدار

Rojanmaf
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 18:55 عصر
salam
age kesi toneste in narmafzaro gir biyare lotfan bara download ma ro ham rahnamaee konid

Rojanmaf
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 12:53 عصر
دوست من منظورم نسخه رجیستر شده نرم افزاره

chi shod pas?

Rojanmaf
جمعه 16 تیر 1391, 13:19 عصر
az dostan kesi in barname ro gir nyavorde?
man khili behesh ehtiaj daram

aromega65
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 14:11 عصر
دوستان از همه ماجرا ها گذشتیم!!!
در صورتی که به نرم افزار احتیاج داشتید به من اطلاع بدین

abdoreza57
جمعه 09 فروردین 1392, 16:01 عصر
سلام

ضمن تبريك سال جديد اميدوارم اين خبرتون
در صورتی که به نرم افزار احتیاج داشتید با من تماس بگیرید كه تلويحا اشاره به عيدي دادن به بچه هاي تالار هست را تو همين چند روزه عملي كنيد !!

و همه به وظيفه اخلاقي خودشون كه دعاي خير و فشردن بر روي دكمه تشكر هست قدر اين بزرگي شما را بدونند
پس زحمت خودتون را كم كنيد
و به پيشنهاد اين حقير فكر كنيد

دوستون دارم و خدا نگهدار