PDA

View Full Version : remote کردن بانک سایت توسط sql server managment

rezaomigo
جمعه 18 فروردین 1391, 03:07 صبح
با سلام...
سوال من اینکه می خواستم بدونم چطوری بانک سایتم را با استفاده از sql server managment کنترل از راه دور(remote) کنم؟ یعنی بانک سایتم که الان کار میکنه را مشاهده و ویرایش کنم؟؟
با پشتیبانی سایت هم تماس گرفتم گفتند مشکلی برای remote ندارد...
اما من بلد نیستم باید چه کار کنم؟ باید آی دی سایت را بدم، رمز میخواهد یا نه؟؟؟ هیچکدوم را نمیدونم
امیدوارم دوستان کمک کنند

sarapepors
جمعه 18 فروردین 1391, 09:00 صبح
سلام . وقتی برنامه sqlservermagmentstudio رو اجرا میکنید از شما username , password دیتابیس رو که سرویس دهنده در اختیارتون گذاشته میخواد شما هم وارد میکنید و دیتابیستون رو مدیریت میکنید . .

hamid_shrk
جمعه 18 فروردین 1391, 11:35 صبح
سلام . وقتی برنامه sqlservermagmentstudio رو اجرا میکنید از شما username , password دیتابیس رو که سرویس دهنده در اختیارتون گذاشته میخواد شما هم وارد میکنید و دیتابیستون رو مدیریت میکنید . .
علاوه بر موارد فوق آدرس سرور رو هم باید وارد کنید ، این آدرس همون آدرسی هست که تو وب کانفیگتون ازش استفاده میکنید.

farhud
جمعه 18 فروردین 1391, 11:44 صبح
سایت شما یک دامنه داره؛ برای مدیریت پایگاه داده معمولا یک آدرسی به شما داده میشه که شامل دامنه سایتتان نیز هست. مثلا: yourdomain.com,4839. دقت کنید بعد از com کاما هست نه نقطه. شما در کنترل پنل هاست هم یک کاربر برای پایگاه داده‌تان تعریف کرده‌اید که شامل نام کاربری و گذرواژه است.
وقتی برنامه sqlserver magmentstudio را اجرا می‌کنید یک کادر محاوره‌ای نمایش داده می‌شود؛ در قسمت server name آدرس گفته شده و در قسمت Authenticaio گزینه SQL Server Authentication را انتخاب کنید. در جعبه Login نام کاربری و در Password گذرواژه پایگاه داده‌ای که در کنترل هاست ساخته‌اید را وارد کنید.

تمام.

rezaomigo
جمعه 18 فروردین 1391, 12:40 عصر
با تشکر از دوستان...
در تکمیل فرمایشات آقای farhud باید بگم که اون آدرس را باید از پنل پلسک در قسمت database بروید و در قسمت Database server آدرس پورت مورد نظر را که بعد از کاما را نوشته است موجود است