PDA

View Full Version : نظرات فنی شما در مورد سایت ختم قرآن

rezaomigo
جمعه 18 فروردین 1391, 14:06 عصر
با سلام خدمت تمام عزیزان....

دوستان اگه میشه نظرتون را از همه لحاظ در مورد این سایت بیان کنید....

www.khatmquran.ir (http://www.khatmquran.ir/)
ممنون :چشمک:

hamid_shrk
جمعه 18 فروردین 1391, 14:16 عصر
سلام ، تبریک میگم گرافیکش مناسب موضوع بود ، نکته ای که کمتر رعایت میشه.
اگه میشه از امکانات سایت ببفرمایید.
نکته طراحی که وجود داشت خطا های w3validator بود که تعدادشون 72 تا بود که اصلا خوب نیست این خطاها.
سعی کنید کد html رو استاندارد کنید و خطاها رو برطرف کنید چون هم تو سئو تاثیر داره هم تو cross browsing

rezaomigo
جمعه 18 فروردین 1391, 14:53 عصر
امکاناتش فعلا کمه ولی به مرور زمان زیاد میشه...
چیرهای عمومی (ثبت نام،ورود،ویرایش مشخصات،ایجاد ختم دوره ای به صورت اتوماتیک و...)
قرآن آنلاین
کدهای جاوا اسکریپت (ابزار وب)
ایستگاه صوت
جی کوئری مناسب مثلا وقتی موس را روی تاریخ میبری...امتحان کنید
و....
و در مورد w3validator باید بگم که خیلی چیزها را الکی خطا میگیره و اصلا من نمیفهمم داره چی میگه..البته خیلی از سایت ها هم از این خطاها دارند مثلا خود همین سایت برنامه نویس38 تا ارور و 5 تا وارنینگ داره

hamid_shrk
جمعه 18 فروردین 1391, 15:08 عصر
دوست عزیز هیچ کدوم از خطاهایی که میگیره الکی نیست.
بیشتر خطاهای شما بخاطر قرار دادن ترتیب اشتباه تگ های html و آدرس دهی های غیر استاندارد تو لینک هاتون هست که به سئو تاثیر منفی میده.
موتور جستجو به کدهای استاندارد علاقه بیشتری نشون میده تا کدهای غیر استاندارد.
حتما راجع به w3 و استاندارد هاش سرچ کنید و مشکلاتتون رو حل کنید.

blackcats
شنبه 19 فروردین 1391, 00:08 صبح
سایت خوبی هست
به نظر من اگر چند تا افکت jquery مثل اسلاید شو از این جور کار ها می کردی شکل شمایل سایت جداب تر هم میشه.
توی قسمت ثبت نام ای کاش وارد کردن عدد به جای اسم و حروف به جای شماره تلفن رو بگیری
حجم viewstate فکر کنم زیاده

mahmood_4246
شنبه 19 فروردین 1391, 01:39 صبح
رنگ سبز قسمت محتوا رو بردار .. دور عکسات سفید هست .. png کنش .. دوستمون بالا هم گفت از افکات های jquery استفاده کن .. شما میتونی از سایت جدید تبیان که واقعا زیباست نمونه بگیری

aspismylove
شنبه 19 فروردین 1391, 11:32 صبح
بک گراندی که تکرار میشه چشم و اذیت مینکه ... :افسرده:

neda555
شنبه 19 فروردین 1391, 14:48 عصر
به نظر من خیلی خوبه فقط بک گراند سایت کمی کم رنگ تر بشه فکر میکنم بهتر باشه :لبخندساده:

rezaomigo
شنبه 19 فروردین 1391, 14:56 عصر
رنگ سبز قسمت محتوا رو بردار .. دور عکسات سفید هست .. png کنش ..
ممنون از نظرتون...اما نمیدونم دور کدام عکسها سفید هست..اگه عکسی هم باشه دورش را با رنگ پس زمینه یکی کردم؟؟؟ با تشکر

mahmood_4246
شنبه 19 فروردین 1391, 15:28 عصر
ممنون از نظرتون...اما نمیدونم دور کدام عکسها سفید هست..اگه عکسی هم باشه دورش را با رنگ پس زمینه یکی کردم؟؟؟ با تشکر
پنل سمت چپ رو ببین .. سر ستون ها دور سفیدن .. شاید سایه باشه وو در هر صورت بردار

alonemm
شنبه 19 فروردین 1391, 16:28 عصر
باسلام:

سایت خوب و از نظر سرعت لود هم خوبه.

فقط چند نکته:
سعی کنید برای مطالبی که در قسمت اصلی هستند هم باکس طراحی کنید و تفکیک سازی کنید کمی مطالب درهم و شده و شکلی همانند وب لاگ پیدا کرده.
لینک ها کمی پرنگ و بزرگتر و یا توپر باشه.
از منو با جلوه متحرک و بنر های متحرک استفاده کنید.

موفق باشید.

rezaomigo
شنبه 19 فروردین 1391, 19:48 عصر
با تشکر از همه دوستان...
بقیه دوستان هم نظرات خود را بفرمایند :چشمک:
نظرات شما هر چند ساده و کوتاه ولی برای ما بزرگ و ارزشمند است و در ارتقا و کبفیت وب سایت حتما لحاظ خواهیم کرد

ممنون:لبخندساده:

nasr
یک شنبه 20 فروردین 1391, 09:42 صبح
موقع ورود به سایت از من یوزر و پسورد می خواد

rezaomigo
یک شنبه 20 فروردین 1391, 23:26 عصر
موقع ورود به سایت از من یوزر و پسورد می خواد
ببخشید دوست عزیز...نه سایت در روز های تست به سر میبره امروز برای سرور سایت مشکل پیش اومد و ما یک روز (از صبح تا 10 شب) خراب بود ببخشید
الان سایت سالم هست میتونید نظرتون را بگید

rezaomigo
شنبه 26 فروردین 1391, 22:28 عصر
دوستان تمام نظراتتون را اعمال کردم.... با ممنون از نظراتتون.....
این نظرات شما به بقیه هم برای طراحی در سایتاشون حتما کمک خواهد کرد
حالا خوب شده یا نه ؟

A.Yousefi
یک شنبه 27 فروردین 1391, 00:34 صبح
اون بالا فروردین ماه 90 رو بکن 91!
تاریخ افتتاح سایت رو عرض کردم

neda555
یک شنبه 27 فروردین 1391, 01:03 صبح
فکر میکنم الان که اسلایدشو واسش گذاشتید بهتره زمینه سبز وسط سفید بشه
و یه چیز دیگه اینکه من قبلا وقتی وارد مدیریت میشدم دوست داشتم صفحه ی ختم قرآن با تاریخ هاش باشه
الان نتونستم وارد بشم شاید خودتون گذاشته باشید

Saman Hashemi
یک شنبه 27 فروردین 1391, 10:29 صبح
سایت بسیار مستعد برای حمله هست و هر ورودی قبول میکنه و از ورود کاراکترهای غیرمجاز جلوگیری نمیکنه اینارو درست کن چون میشد اسکریپت هم ارسال کرد...!
به نظر من طراحی بد نیست برای چند دقیقه، بیشتر از اون باعث اذیت شدن چشم میشه مخصوصا بکگراند...!
مشکل بعدی ساعت به شکل امروزی از قرن پانزدهم (http://daneshnameh.roshd.ir/mavara/mavara-index.php?page=%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA&SSOReturnPage=Check&Rand=0) اختراع شده سعی کن ثانیه و دقیقه از قسمت محاسبه غیبت امام زمان حذف کنی...!

rezaomigo
دوشنبه 28 فروردین 1391, 11:28 صبح
و یه چیز دیگه اینکه من قبلا وقتی وارد مدیریت میشدم دوست داشتم صفحه ی ختم قرآن با تاریخ هاش باشه
الان نتونستم وارد بشم شاید خودتون گذاشته باشید
ممنون...ندا خانوم...
برای این من زمانی که شما ختم را انتخاب کردیند...جدول زمانبندی را براتون قرار داده بودم....البته بدون تاریخ چون تاریخ را بستگی به خودتون می خواستم پر کنید

ممنون از نظر تمام دوستان این سایت خیلی خیلی جای کار داره ...که امیدوارم با نظرات شما تمام مشکلاتش حل بشه