PDA

View Full Version : راههای قرار دادن داده های فراخوانی شده از بانک و پاس کردن آنها به تابعی از jquery

xalerebvar
جمعه 18 فروردین 1391, 20:29 عصر
با سلام،
بچه ها می خوام داده هایی که از بانک گرفتم رو داخل تابعی از jquery بریزم ، حالا سئوال اینه که چه راههایی رو برای انجام اینکار پیشنهاد می کنید، می خوام براتون ساده تر ش کنم و سئوالمو با یه مثال بپرسم:
می خوام از یک کنترل jquery به نام jplayer برای خواندن موزیک های ذخیره شده در سایت استفاده کنم،مشکلم اینه که تابعی برای این پلاگین نوشته شده که مسیر موزیک رو می گیره و اونو پخش می کنه تابع به شکل زیر استفاده می شه:

<script type="text/javascript">

//<![CDATA[
$(document).ready(function () {

$("#jquery_jplayer_1").jPlayer({
ready: function (event) {
$(this).jPlayer("setMedia", {
mp3: "/audio/m4a/TSP-01-Cro_magnon_man.m4a"
});
},
swfPath: "js",
supplied: "mp3",
wmode: "window"
});
});

//]]>

</script>

حال می خوام موزیک هایی رو که داخل یک کنترل data مانند repeater قرار دادم رو به این تابع پاس کنم .
به نظر شما بهترین راه برای انجام این کار کدومه؟

xalerebvar
جمعه 18 فروردین 1391, 20:40 عصر
راستی برای ذخیره یک مقدار مشکلی ندارم اما می خوام داده های بیشتری رو به این تابع پاس کنم
ذخیره کردن یک مقدار و فرستادن آن به تابع ذکر شده jquery:
- یک کنترل asp:HiddenField با آی دی hf1 تعریف می کنیم
- داخل صفحه کد نویسی یک متغیر تعریف می کنیم و مقادیر گرفته شده از بانک رو به اون پاس می کنیم:

var mydata = get data from DB;
hf1.Value = mydata;

حال تابع jquery رو به صورت زیر تغییر می دیم:

<script type="text/javascript">

//<![CDATA[
$(document).ready(function () {

$("#jquery_jplayer_1").jPlayer({
ready: function (event) {
$(this).jPlayer("setMedia", {
mp3: $("#hf1").val()
});
},
swfPath: "js",
supplied: "mp3",
wmode: "window"
});
});

//]]>

</script>

اگه کسی روشی برای فرستادن بیشتر از یک مقدار بلده ما رو بی نصیب نزاره
با تشکر

xalerebvar
شنبه 19 فروردین 1391, 15:17 عصر
کسی نظری نداره؟

komeil64
شنبه 19 فروردین 1391, 21:33 عصر
شما کدتو توی ریپیتر بزار ریپیترم با اس کیو ال دیتا سورس وصل کن به جدولت بعد مقادیر رو با Eval بزار توی کد اچ تی ام ال یا جاوا اسکریپتت

xalerebvar
یک شنبه 20 فروردین 1391, 10:40 صبح
شما کدتو توی ریپیتر بزار ریپیترم با اس کیو ال دیتا سورس وصل کن به جدولت بعد مقادیر رو با Eval بزار توی کد اچ تی ام ال یا جاوا اسکریپتت
ممنون، اما اگه به بار دیگه تابع jquery رو نگاه کنید می بینید که فقط یه مقدار به عنوان ورودی قبول می کنه

$(this).jPlayer("setMedia", { mp3: $("#hf1").val()
});

تا اینجاشو خودم می دونم اما یه تابع می خوام بنویسم با jvascript که به ازای بیشتر از یک مقدار داده قبول کنه، فرض کن می خواهیم تعداد 1000 رکورد رو از بانک بخونیم و فیلدهای اونو به تابع بالا پاس کنیم