ورود

View Full Version : سوال: بهترین محیط برنامه نویسی برای من

k2-4u.com
شنبه 19 فروردین 1391, 17:36 عصر
سلام دوستان عزیز . تخصص من برنامه نویسی وب است مدتی که نیاز به زبانی پیدا کردم که
بتونم کار های دیگه هم انجام بدم
در حال حاظر تخصصم php تصمیم گرفتم برم سراغ C++ حالا
موندم چه استدیو یا کامپایلری برام مناسبه . که تو مولتی پلتفرم بودن بهتریم باشه
و توانای ساخت User Interface هم داشته باشه حالا اگه طراحی اینترفیس با کد باشه هم مشکلی ندارم
ولی برام مهمَ که بتونم برای ویندوز لینوس و یا حتی مََک کامپایل کنم و توانای ساخت برنامه‌های پورتیبل رو داشته باشم

بسیار ممنونم دوستان

رامین مرادی
شنبه 19 فروردین 1391, 19:12 عصر
دوست عزیز من یه پیشنهاد میکنم البته فقط یه پیشنهاده اگه اساتید اشتباهی از من سر زد بهم تذکر بدید!!!
خوب گفتی که تو اول راهی من خودم سی ++ رو متوسط به بالا بلدم ، اسمبلی رو هم متوسط به بالا کار کردم و..... حالا هم واسه تفریح :لبخند:خودم دارم رو جاوا کار می کنم زبان جالبیه تقریبا مشابه سی ++ هست ولی از نظر سکو مشکلی نداری چون کد هاش رو به صورت بایت کد در می آره می تونی با داشتن java runtime تو تمام یا حداکثر سیستم عامل های موجود حتی روی سخت افزار ها هم اجرا کنید .البته کاش کمی با سی ++ آشنا بودید !!! من به شخصه جاوا رو توصیه می کنم

k2-4u.com
شنبه 19 فروردین 1391, 19:21 عصر
مرسی دوست عزیز .قبلاً دوری تو جاوا زدم ولی مشکلم باهاش اینه که باید جاوا ماشین نصب باشه و اینکه تمامی کلاس ها و کتاب‌خانه های که اکثراً نیازشون دارم در C++ هست به اضافه اینکه برای تکمیل php (ساخت extention ) باز هم نیاز به سی پلاس پیدا می‌کنم و اینکه C++ مسیر منو به آی سی های میکروکنترل کوتاه تر کرده . وگرنه جاوا بسیار قدرمنده

رامین مرادی
دوشنبه 21 فروردین 1391, 10:53 صبح
پس برو ویژوال سی ++ انشاالله تو کارات موفق باشی تنک