PDA

View Full Version : فراخوانی فابل های pdf، word، Exel و نمایش آنها

javadasadi
یک شنبه 20 فروردین 1391, 08:10 صبح
سلام به همه
دوستان من این فایل ها رو توی دیتا بیس ذخیره کردم(نوع فیلد ذخیره کننده ((varbinary(MAX) حالا چطوری میتونم از توی برنامم این فایل ها رو باز کنم که کاربر بتونه ببینه.
لطفا راهنمایم کنید کارم خیای گیره

mp_mp353
یک شنبه 20 فروردین 1391, 08:44 صبح
متن فایل ها رو ذخیره کردی یا فایل رو کد شده ذخیره کردی؟

javadasadi
یک شنبه 20 فروردین 1391, 09:13 صبح
متن فایل ها رو ذخیره کردی یا فایل رو کد شده ذخیره کردی؟

فایل رو به کد باینری تبدیل کردم و ذخیره کردم

hakim22
یک شنبه 20 فروردین 1391, 10:41 صبح
بعد از بازخوانی اطلاعات از پایگاه و ذخیره ی اونها در هارد به صورت موقت با استفاده از

System.Diagnostics.Process.Start

اونهارو باز میکنی.

اینکه اونها را با Stream ها باز کنی هم میشه. در مورد عکسها به راحتی میشه بدون ذخیره کردن اونها رو نمایش داد. اما در مورد فایلهای آفیس اینکه بشه اونها رو از MemoryStream مستقیم باز کنی بدون ذخیره کردن به این راحتی ها ممکن نیست. اول به این دلیل که خود این برنامه ها چنین قابلیتی رو مستقیم در اختیار برنامه نویسها نذاشتن. و راه اتصال به اونها com هست. که از دستورات شناخته شده ای پشتیبانی میکنه و بیشتر شبیه سازی محیط اصلی نرم افزارهای آفیسه.

javadasadi
یک شنبه 20 فروردین 1391, 11:34 صبح
بعد از بازخوانی اطلاعات از پایگاه و ذخیره ی اونها در هارد به صورت موقت با استفاده از

System.Diagnostics.Process.Start

اونهارو باز میکنی.

اینکه اونها را با Stream ها باز کنی هم میشه. در مورد عکسها به راحتی میشه بدون ذخیره کردن اونها رو نمایش داد. اما در مورد فایلهای آفیس اینکه بشه اونها رو از MemoryStream مستقیم باز کنی بدون ذخیره کردن به این راحتی ها ممکن نیست. اول به این دلیل که خود این برنامه ها چنین قابلیتی رو مستقیم در اختیار برنامه نویسها نذاشتن. و راه اتصال به اونها com هست. که از دستورات شناخته شده ای پشتیبانی میکنه و بیشتر شبیه سازی محیط اصلی نرم افزارهای آفیسه.

دوست عزیز ممنون از این که جواب دادین
آره حق با شماست من از strem استفاده کردم حالا میخوام با axAcroPDF نمایش بدم چطور این کارو انجام بدم؟(چطوری توی هارد ذخیره کنم و دوباره همومنو با axAcroPDF1 نمایش بدم) ممنون میشم جواب بدین کارم خیلی گیره

kh-emami
سه شنبه 22 مهر 1393, 16:21 عصر
دوستان منم این مشکل رو دارم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم با تشکر