PDA

View Full Version : سوال: قویترین و مطمئن ترین قفل نرم افزاری برای انواع فرمت فایل (فیلم، صوت، تصویر و ...) چیست؟

m.pakseresh
یک شنبه 20 فروردین 1391, 14:38 عصر
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و با تجربه در زمینه نرم افزار. لطفا به من کمک کنید و با توجه به تجربه ای که در زمینه نرم افزار دارید مشکل منو حل کنید. :افسرده:

من شدیدا به یک قفل نرم افزاری قدرتمند که بتونه کار حفاظت از اطلاعات و فایلهای مورد نیاز برنامه ام را انجام بده نیاز دارم.

اگر کسی از دوستان هست که چنین قفلی را میشناسه خواهشا معرفی کنه چون کارم خیلی گیره.

در ضمن قیمتش هم برام مهم نیست فقط خواهشا داخلی باشه که مشکل تحریم و مصیبتهای دیگه رو نداشته باشه.
راستی من برنامه ام رو با دات نت نوشتم پس حتما دات نت هم ساپورت کنه. بازم از همتون ممنونم :قلب:

alireza_iran1360
یک شنبه 20 فروردین 1391, 20:45 عصر
پيدا كردي به ما هم بگو كه نياز داريم! يه سري شركت ما رفت اين نرم افزار شتاب رو خريد، خيلي هم معروفه ولي متاسفانه مشكل داشت، البته نميخوام زير سوال ببرم، شايد ما فقط مشكل داشتيم! يه سري فايلها بعد از پك كردن و حفاظت باز نميشد، يعني لود نميشدن! خلاصه ما كه از خير شتاب گذشتيم! اگر مشكلت حل شد، به ما هم بگو چي استفاده كردي...

محمد باقری نسب
دوشنبه 21 فروردین 1391, 11:30 صبح
منم همین مشکل رو با شتاب داشتم. یعنی برنامه بدون استفاده از شتاب هیچ مشکلی توی پخش فیلمها نداشت ولی وقتی پک میشدن با قفل شتاب دیگه پخش نمیشدن. بعدش که باهاشون تماس گرفتم گفتند مشکل از برنامه خودمه که استانداد نوشته نشده :متعجب:
در هر حال که راضی نبودم چون جواب قانع کننده ای بهم ندادن. یکی دوتا قفل دیگه هستند که تو ایران فعالیت میکنند که من فقط اسمشون رو میدونم و نمیدونم چجوری باهاشون میشه کار کرد. اسم یکیش پروپلاک و یکی هم مهروموم که البته چیز زیادی ازشون نمیدونم ولی فکر کنم مهروموم بهتر باشه چون دموش رو که بچها گرفته بودن میگفتند ایرادی نداره و خوب کار میکنه.

m.pakseresh
سه شنبه 22 فروردین 1391, 08:31 صبح
ممنون از راهنمایی دوستان. من نسخه دموی قفل مهروموم رو از طریق سایتشون گرفتم و تستش کردم. عالی جواب داد البته دمو بود و فقط میشد باهاش چند فایل محدود رو قفل گذاری کرد. از دوستان خواهش میکنم اگه اطلاعاتی راجب نرم افزار mohromoom دارند یا تست گرفتند از نسخه اصلیش راهنمایی کنند تا اگه ok هست خرید کنم. مرسی
آدرس سایتشون هم اینه http://mohromoom.com