PDA

View Full Version : سوال: اجرا کد در صورت کلیک روی یک Button

Mr'Jamshidy
دوشنبه 21 فروردین 1391, 20:30 عصر
سلام

من میخوام یک سری کد زمانی که کاربر روی یک Button کلیک کرد اجرا بشه و صفحه تغییری نکنه

سعی کردم با آموزش هایی که تو سایت پیدا کردم از jQuery استفاده کنم اما انگار نه انگار هیچ عکس العملی نشون نمیده

میشه یکم راهنمایی کنید؟ و اگر امکانش هست با مثال

mostafa_shaeri_tj
دوشنبه 21 فروردین 1391, 21:16 عصر
خوب بیشتر توضیح بده . از کدوم تابع جی کویری برای اینکار استفاده کردی؟ load یا ajax یا چیز دیگه؟

Mr'Jamshidy
سه شنبه 22 فروردین 1391, 09:55 صبح
من طبق آموزش این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?242469) جلو رفتم

اما مشکل من دقیقا این نیست

دیشب بعد از یکم دقت تونستم باهاش کار کنم اما متوجه شدم که تو این حالت نمیشه کد های PHP رو اجرا کرد

اگر میشه در این مورد توضیح بدید.

ممنون

m_s_best
سه شنبه 22 فروردین 1391, 12:59 عصر
سلام.
فکرکنم بشه با ajax این مسئله رو حل کرد.شما قسمت فایلjs تون چک میکنید که button موردنظر (باid ان button )کلیک شده یانه؟در صورت کلیک شدن اعمالی رو که درنظر دارین مینویسید. بایدکد ان رو با ajax بنویسید.

Mr'Jamshidy
سه شنبه 22 فروردین 1391, 13:16 عصر
نمیشه یک تابع با PHP بنویسم بعد از طریق Ajax اجراش کنم؟

چون اسکریپت ها دیده میشه و اگر چیز محرمانه ای توش باشه لو میره "مثلا یوزر و پس بانک اطلاعاتی"

اینو چیکارش کنم؟

m_s_best
شنبه 26 فروردین 1391, 15:01 عصر
اگه با post ارسال کنید این مشکل بوجود نمیاد

iker-casillas
شنبه 26 فروردین 1391, 16:56 عصر
نمیشه یک تابع با PHP بنویسم بعد از طریق Ajax اجراش کنم؟

چون اسکریپت ها دیده میشه و اگر چیز محرمانه ای توش باشه لو میره "مثلا یوزر و پس بانک اطلاعاتی"

اینو چیکارش کنم؟

اصلا کار Ajax اینه که وقتی شما صفحه ای که دارید کامل لود شده دوباره براتون php رو راه می اندازه
به وسیله تابع ajax یک صفحه php رو صدا بزنید و کاری که می خواهید رو تو اون صفحه انجام بدید
اگه مشکلتون حل نشد بگید تا تابع و اسکریپت مناسب رو براتون بنویسم

alonemm
شنبه 26 فروردین 1391, 17:02 عصر
باسلام:

شما صفحه مورد نظرتون رو در وب سرور به درستی اجرا نمیکنید که کدهای شما نمایش داده میشود.
به مسیر فعلی و مسیر فایلی که دادید دقت کنید که روی وب سرور باشه و وب سرور شما در حالت اجرا باشه.