PDA

View Full Version : نظر شما در مورد طراحی این سایت

wdmh_70
دوشنبه 21 فروردین 1391, 20:46 عصر
سلام به دوستان خوب برنامه نویس،این سایتی هست که من با فتوشاپ طراحی کردم و باید بگم که تو فتوشاپ زیاد حرفه ای نیستم یعنی با دستکاری یاد گرفتمش و فعلا این تجربه ی من تا به اینجا بوده البته جای کار زیاد داره هنوز،خوشحال میشم نظرات شما دوستان رو بدونم "اگر میشه نظراتتون رو روی رنگ بندی هام هم بگید"،با تشکر... .

راستی یادم رفت که بگم اون وسط که خالی قراره یه منوی jQuery قرار بگیره،منتظر نظراتتون هستم:چشمک:.

» لینک مشاهده (http://s1.picofile.com/file/7350470000/WS.jpg)

cyrusthegreat
دوشنبه 21 فروردین 1391, 22:16 عصر
دوست عزیز

نکات ای که به نظر بنده رسید:

لوگو: رنگبندی لوگو بگونه ای هست که با پس زمینی، تفاوت نداره زیاد و باعث می شه که به خوبی مشاهده نشه. بهتره از رنگ تیره استفاده کنی. دوم، فونت لوگو هست که زیاد مناسب نیست. یا تایپوگرافی کار کنید لوگو رو و یا اگر نمی تونید، از فونت های رسمی استفاده کنید.
جستجو: بخش فیلد جستجو، خوب هستش ولی جای کار بیشتر داره. برآمدگیش خیلی زیاده. اما آیکن جستجو، نه آیکن مناسب هست و نه اون بک گراندی که بهش دادی. سعی کن بهترش کنی.
بک گراند: بک گراند آبی صفحه، یکم زیادی شلوغ هستش. سعی کن، حداکثر یک یا دوتا گرادیانت داشته باشی. نه این بله بشو رنگ های آبی.
منو: فونت منو خوب هست ولی عالی نیست. هم از نظر اندازه که زیادی بزرگه و هم از خود نوع فونت. باز هم اگر نمی تونی تایپوگرافی، کار کنی، از فونت های رسمی تر که خطوط صافتری دارند استفاده کن. اون خط زیر منو هم بهتره مشکی یا خاکستری تیره باشه.
اسلایدر جی کوئری: اون دوتا آیکون، بیش از حد بزرگ هست. کوچکترشون کن و البته transparencyشون رو بیشتر کن. بین 80 تا 90 درصد خوبه. اون گردالی های اسلایدر هم باز هم بدلیل هم رنگی زیاد به پس زمینه، یعنی سفید تو چشم نیستن.
آیکون های پایین صفحه: دوست عزیز، نمی دونم چرا اصرار به دادن transparency به همه چیز رو داری. این خوب نیست. نمی زاره که بخش های مهم مثل این دوتا آیکون، تو چشم باشن. البته آیکون های بهتری استفاده کن.

بطور کلی، تماییز رنگ به خوبی تو طراحی شما مشهود نیست. بهتره بیشتر روش کار کنی. جاهایی که مهم هستن تو صفحه باید در چشم تر باشن. نه اینکه transparent بشن.

khanlo.javid
سه شنبه 22 فروردین 1391, 08:30 صبح
دوست من واسه کار اولت کار خوبیه البته به شرط این که این قالب رو کپی نکرده باشی و در مورد رنگ هات اینکه بد نیست بیشتر مقالات تناسب رنگ رو بخون تا بتونی ترکیب رنگ عالی داشته باشی ....

موفق باشی دوست عزیز.

aliyeh
سه شنبه 22 فروردین 1391, 09:41 صبح
با نظر دوستان موافقم،روی ترکیب رنگ ها بیشتر کار کنید.
فونتی که برای header در نظر گرفتید جالب نیست.فونت های دیگه و در اندازه های دیگر رو هم امتحان کنید.

alaki_p
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 15:43 عصر
این کار از نظر گرافیکی ایرادات زیادی داره که دوستان تعدادی شو گفتن
اما در طراحی وب مهمترین مسئله توجه به Document Size صفحات است
این وب سایت پس از پیاده سازی حجم زیادی خواهد داشت و کمی دیر لوود خواهد شد. (به خاطر تصاویر کامل و غیر تکراری)
اندازه های Wrapper ها استاندارد نیست. (عرض wrapper محتوا 740 یا 960 پیکسل باید باشد و یا سایت استرچ باید باشد)
اگه در طراحی وب و برنامه نویسی CSS تبحر نداری مجبوری که فونت هات رو عکس بذاری که سایت رو باز هم سنگین تر می کنه (البتع رجیستر کردن فونت دلخواه هم حجم رو افزایش می ده)
و ...

موفق باشی

Saber Mogaddas
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 17:22 عصر
سلام
اگه یکم با دقت به این طراحی نگاه کنید میبینید که خیلی طراحی ضعیفی هست سایت خودتون رو با وب سایت های دیگه مقایسه کنید..باید روش زیاد کار کنید..با drag drap عکس تو فتوشاپ و جایگزاری اون ها طراحی شما بهترین نمیشه..
باید تو تک تک المنت های وب سایت جداگانه کار کنید..تا کار حرفه ای بشه..
موفق باشی..

wdmh_70
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 21:08 عصر
از نظر خودم برای صفحه اول سایت خیلی عالیه،یعنی خیلی بده

cyrusthegreat
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 21:17 عصر
از نظر خودم برای صفحه اول سایت خیلی عالیه،یعنی خیلی بده

دوست عزیز

این طراحی حدقل ماله 6 سال پیشه. خیلی جا داره برای کار. خیلی

wdmh_70
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 21:42 عصر
فک نمیکردم اینقد بد باشه،اما از نظر خودم خیلی عالیه به دلیل کمبود توانایی نتونستم ایده خودم رو پیاده کنم ، از نظر تمامی دوستان ممنون.

cyrusthegreat
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 22:29 عصر
دوست عزیز

علاوه بر توانایی، تجربه هم خیلی مهمه. سعی کن تو این زمینه تجربه زیاد کسب کنی.

Saber Mogaddas
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 10:32 صبح
سلام
توصیه میکنم با وب سایت های دیگه مقایسه کنید ..جای پیشرفت زیاد هست..
موفق باشی..