PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل با ارتفاع باکس و خصوصیت auto

Hamid2547
سه شنبه 22 فروردین 1391, 19:48 عصر
سلام
دارم یک قالب طراحی میکنم ولی یکی از بخش ها خیلی اذیت میکنه و واقعا نمیدونم باید چیکار کنم، مشکل اینه که یک صفحه وجود داره به نام خبر، توی اون صفحه یه بخش وجود داره برای ارسال نظرات که میتونه نظرات خیلی زیادی گذاشته بشه و ارتفاعش رو اوتو قرار دادم ولی مشکل منوی سمت چپ هست،ارتفاع منوی سمت چپ رو اوتو قرار ندادم و قراره یه چیز ثابت باشه، حالا نمیدونم چیکار کنم که منوی سمت چپ هم بکگراندش مثل جاهایی که ارتفاعشون اوتو قرار داده شده سفید بشه، اوتو قرار دادن اون منو ها هم فایده ای نداره، حتی کل المنت های اون صفحه رو هم درون یک دیو دیگه قرار دادم و بکگراند اونو سفید کردم و کاری کردم المنت های داخلی از اون ارث ببرند ولی بازم نشد، فایل مربوط به قالب رو آپلود کردم اگر اون رو توی ویژوال استودیو باز کنید میفهمید منظورم چیه، پیج News این مشکل رو داره، اگر کسی بتونه کمکی بکنه واقعا ممنون میشم.

Saber Mogaddas
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 11:06 صبح
سلام
تا اونجایی که من مطلب رو گرفتم شما میخوایید دیو کلی سمت چپ که منو هست برابر با ارتفاع محتویات باشه..
اگه منظورتون اینه من این پلاگین (http://www.pars-click.com/ArticleDetail.aspx?id=1) رو نوشتم و کامل توضیح دادم .. دمو هم برای dl گذاشتم..مشکلی هم اگه در این پلاگین داشتید همونجا میتونید بپرسید.
اگه منظور یه طور دیگه هست پس توضیح بیشتر بدید..
موفق باشی..

Hamid2547
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 17:25 عصر
ممنون از راهنماییتون، من دقیقا نمیخام که ارتفاع اون همراه با ارتفاع سمت راست تغییر کنه، فقط میخام راهی پیدا کنم که در همون راستا بکگراندش مثل بکگراند باکس بغلی که مربوط به محتوای سایت و نظرات هست سفید بشه، دو تا باکس کلی توی این صفحه هست یکی مربوط به محتوای که سمت راسته و یکی مربوط به منو که سمت چپه و هر کودوم فرزندان خودشون رو دارن، همونطوری که توی عکسی که آپلود کردم میشه دید وقتی قسمت نظرات ارتفاعش زیاد میشه زیر آخرین ویدئو ها خالی میشه و به رنگ بادی در میاد، که نمیدونم چرا اینطوری میشه چون من کل این باکس ها رو توی یک باکس دیگه به نام NewsWrapper گذاشتم و بکگراند اون رو سفید کردم و پهناشو به اندازه ی کل صفحه گذاشتم، نمیشه بدون استفاده از جیکوئری و فقط با استفاده از سی اس اس این رو درست کرد؟ نمیونم شاید با تغییر ترکیب مستر پیجم یا تغییر روابط پرنت چالیدها و... ممنون.

Saber Mogaddas
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 20:15 عصر
سلام
میشه ..هر دو ستون رو داخل یه دیو قرار بدید و اون دیو رو سفید کنید ..تو این شرایط با بزرگ شدن ارتفاع دیو سمت راست همون نظرات.. دیو اصلی نیز برگ میشه و چون ستون سمت چپ همون منوها هم داخل این دیو هست تو کادر سفید قرار میگیره..
در صورتی که نتونستید فایلتون رو بهم بدید تا من براتون انجام بدم تا متوجه شید..
موفق باشی..

Hamid2547
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 21:44 عصر
سلام، همین کاری که گفتید رو کردم ولی فایده نداشت، توی ویزیویگ ویژوال استودیو درست نشون میده ولی وقتی رانش میکنم توی براوزر دوباره همونطوری میشه، اومدم لفت ساید رو هم کردم چایلد رایت ساید و فلوتش کردم به لفت بقیشم به رایت، که بازم همینطوری شد و عملا با wrapper که خودم انداختم دور هر دوشون و بکراندشو سفید کردم فرقی نداره انگار، فایلشو پیوست کردم اگر میشه لطف کنید نگاه کنید، ممنون.

Saber Mogaddas
جمعه 25 فروردین 1391, 13:57 عصر
سلام
من #wrapper پس زمینه سفید دادم و در ست شد..
مشکل شما کجاست ؟؟

Hamid2547
جمعه 25 فروردین 1391, 15:09 عصر
سلام، مشکل من این بود که به ورپر کلی بکراند ندادم بلکه اومده بودم یه ورپر برای المنت های صفحه ی News درست کرده بودم، به ورپر کلی بکگراند سفید دادم درست شد، ممنون از کمکتون.